Açılışına Günler Kala Masal Park Projesi Bir Ödüle Daha Layık Görüldü

 Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’ya Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından proje ödülü verildi. 

Ulusal yayın yapan Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından bu yıl Kayseri’de 7’ncisi düzenlenen ‘Yılın Yerel Yöneticileri’ ödülleri Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’nin katılımı ile sahiplerini buldu.
Anadolu Yerel Yönetimler Dergisinin ülke genelinde yapmış olduğu anketler ve çalışmalar sonucunda Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Yılın Yöneticileri ödülünü almaya hak kazandı.

Belediye Başkanı Kadir Kara, kentsel tasarım kategorisinde yılın başarılı yerel yöneticisi ödülüne layık görüldü.  Yıl içerisinde sunulan projeler ile yapılan çalışmaların halk tarafından değerlendirildiği ve yerel yönetimler tarafından prestijli bir ödül olarak nitelendirilen Yılın Belediye Başkanları Ödül Töreni, Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin ev sahipliğinde Kayseri Erciyes Kardan Adam Tesislerinde gerçekleştirildi.

Yerel yönetimler dergisinin Türkiye genelinde yaptığı belediyeler arası hizmet ve proje anket sonucuna göre Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, kentsel tasarım kategorisinde Masal Park projesi ile 2017 yılının en başarılı proje ödülüne layık görüldü.

Yılın başarılı yerel yöneticileri seçilen isimler arasında yer alan Başkan Kadir Kara adına ödülü, Osmaniye Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bahadır Erdem Bülbül, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’nin elinden aldı.

Programda,   Enerji ve Tabi Kaynaklar bir önceki Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı,  Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile , çok sayıda  büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanı hazır bulundu.

 

29 Aralık 2017 Murat BOZ
Yorum yapın