BAŞKAN KARA, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI.

OSMANİYE BELEDİYE BAŞKANI KADİR KARA 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle basın mensuplarıyla Öğretmen evinde bir araya geldi.

Düzenlenen toplantıda konuşan Başkan Kadir Kara; “Değerli basın mensupları önemli bir görevi kamu hizmetini yerine getiriyorsunuz. Bu kamu hizmetini yerine getirirken de halkın gözü, kulağı, dili olmaya çalışıyorsunuz. Bunu kaleminizle, kameranızla ve çeşitli iletişim organlarını kullanarak bu vazifenizi toplumun size yüklemiş olduğu misyonunuzu gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Biz bu şehrin bir yöneticisi olarak elimizden geldiğince sizlerden gelen eleştirileri, tenkitleri, yapıcı, tavsiye edici ve Osmaniye’nin yararına hizmet edecek olan faaliyetlere, tavsiyelere, telkinlere, eleştirilere her zaman için gönülden açık olduk ve açık olmaya da devam edeceğiz. Bugüne kadar Osmaniyemizin belediyemizin şahsiyetini onurunu koruyacak büyük hizmetler yaptınız. Bu konuda bizlere çok faydalı destekleriniz oldu. Bu destekleriniz sebebiyle ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle düzenlemiş olduğumuz bu etkinliğe teşrif ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı da konuşmasında, tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Avcı, “Bu özel günümüzde etkinlik düzenleyip davet ettiği için Belediye Başkanımız Kadir Kara’ya teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Kara, toplantının son bölümünde 14 Ocak’ta MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin açılışını yapacağı Masal Park ve temelini atacağı Alt Geçit ve Devlet Bahçeli Meydanı yayalaştırma projeleri hakkında bilgiler vererek gazeteciler ile bir süre sohbet etti.

12 Ocak 2018 Murat BOZ
Yorum yapın