Başkanı Kara, Milletvekili Ersoy Başkan Loş’dan  OGC’ye Ziyaret

 

Belediye Başkanı Kara, MHP Milletvekili Ersoy İl Başkanı Loş’dan  OGC’ye Ziyaret

 

Belediye Başkanı Kadir Kara, MHP Milletvekili Ruhi Ersoy ve İl Başkanı Melih Loş, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’ni (OGC) ziyaret ettiler. Ziyarette seçim ile ilgili gelişmeler konuşuldu.

OGC Gökhan Erkmen Toplantı Salonu’nda düzenlenen ziyarette basın mensuplarına partisine gösterdikleri ilgi ve desteklerden dolayı teşekkür eden MHP Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih Loş, “24 Haziran seçimleri ülkemiz için yeni bir başlangıç olacak. Bu seçim Türkiye’nin kaderini ilgilendiren bir seçimdir. Dolayısıyla bu seçimin ülkemiz için hayırlara vesile olmasını, ülkemizin refah ve kalkınmasına vesile olmasını temenni ediyorum” İfade etti.

MHP Osmaniye Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili Adayı olan Doç.Dr. Ruhi Ersoy ise Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’nin Osmaniye’nin yerli ve milli düşünce merkezi olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu: “Bugünkü ziyaretimizin vesilesiyle merhum OGC Başkanı Gökhan Erkmen abimizi de rahmet ve minnetle bir kez daha anıyorum ve Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanı Cennet olsun inşallah. Ben onun bıraktığı mirası evlatlarının da en iyi şekilde devam ettireceğine inanıyorum. Diğer yandan cemiyetinize katkılar yapan ve Osmaniye’mizi en iyi şekilde temsil eden başkan ve yönetimini de kutluyorum.”

Konuşmasına 24 Haziran’da yapılacak seçimlerle ilgili devam eden Ersoy; “Cumhur İttifakı, Millet Aklı; Milli Bekanın ve Ülkemizin Geleceğinin Teminatıdır. Cumhur İttifakı; yerli ve milli duruştur. 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası oluşan Yenikapı Ruhu adıyla ifade edilen Yerli ve Milli Duruş’un doğal bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Cumhur İttifakı; sadece bir seçim ittifakı olmayıp, Türkiye’ye yönelik iç ve dış kaynaklı hasmane girişimler karşısında, milli ve ahlaki bir duruş ile bu çerçevede sürdürülecek tarihi bir birlikteliktir. Cumhur İttifakı; Türkiye’yi hedef alan saldırılar karşısında parti çıkarları ve günlük siyaset hesapları yapmaksızın, ortak bir duruş ortaya koymaya ve Türkiye’yi zayıflatarak uluslararası operasyonlara açık hale getirmeye yönelik her türlü faaliyetin karşısında yer almaya kararlıdır. Cumhur İttifakı; büyük ve güçlü Türkiye’nin inşası için yola çıkmış, şeffaf, bağımsız , kirli hesaplardan uzak, hasbi duygularla kurulmuştur. 24 Haziran seçimleri daha önceki seçimlerden farklı bir seçim olacak. Milletimiz ülkenin geleceğine oy verecek” şeklinde konuştu. Ersoy, diğer liderlerin aksine MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin ısrarla babaocağı Osmaniye’den adaylığını göstermesinin de Osmaniyelilerin takdirle karşılayacağını ve sahip çıkacağına inandığını söyledi.

Belediye başkanı olarak tüm Osmaniyelileri kucakladığını ve eşit mesafede olduğunu ifade eden Başkan Kadir Kara ise seçimin önemine değinerek, “Ben de bu inançla ve azimle, seçimin önemini tek tek anlatmak için sahur vaktine kadar çalışıyorum” dedi. Başkan Kara, basın mensuplarına seçim ile ilgili görüşlerini de sordu. Ziyaret basın mensupları ile sohbet ortamında devam etti. Aynur BOZ

8 Haziran 2018 Murat BOZ
Yorum yapın