Coşkun “Gazilerimizin ödeyemeyiz”

Coşkun “Canlarını hiçe saymış gazilerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz”

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Ramazan Bayramı Arifesinde şehitlerimizin ailelerini ziyaret etti.

Vali Ömer Faruk Coşkun ve eşi, Ramazan Bayramı arifesinde Şehidimiz Polis Memuru Hayrettin Mennan ve Şehidimiz Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Sefa Kök’ün ailelerini evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.

İlk olarak Şehidimiz Polis Memuru Hayrettin Mennan’ın eşi Selver Mennan ve oğlu Turan Mennan’ı ziyaret ederek bir süre görüşen Vali Coşkun, daha sonra Şehidimiz Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Mustafa Sefa Kök’ün eşi Yasemin Kök’ü ziyaret etti.

Şehitlerimizin ailelerinin Ramazan Bayramını kutlayan Vali Coşkun, şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine de sabır dileklerini iletti. Şehitlerimizin ailelerinin hepimizin kalbinde müstesna bir yere sahip olduğunu belirten Vali Coşkun, “Devletimiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş şehitlerimizin, canlarını hiçe saymış gazilerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Onların aileleri bizlere birer emanettir. Bugüne kadar her zaman onların yanında olduk bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.”diye konuştu.

Şehitlerimizin aileleri ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, nazik ziyareti için Vali Coşkun’a teşekkür ettiler.

 

7 Haziran 2019 Murat BOZ
Yorum yapın