Cumhurbaşkanı Erdoğan,  Osmaniye’de

Ak Parti İl Başkanı Hamza Tor, partisinin 24 Şubat’ta 6.olağan genel kurul toplantısının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla yapılacağını açıklandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın en son 2014 yerel seçimleri öncesinde Osmaniye’ye geldiğini hatırlatan Hamza Tor, “Sayın Cumhurbaşkanımız bin 453 gün sonra Cumhurbaşkanı sıfatıyla ilk kez Osmaniye’ye gelecek” dedi.

  1. Olağan İl Kongresi’nin bayram havasında gerçekleşmesi için hazırlıklara başladıklarını açıklayan Tor, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Osmaniye’ye gelişinden haberdar olmayan bir kişinin dahi kalmayacağını belirtti.

İl binasında düzenlenen toplantıya İl Genel Meclis Başkanı Av. Mehmet Altun, Merkez İlçe Başkanı Hanifi Zaimoğlu, Kadın Kolları Başkanı Meryem İci, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Enes Demir, Kadirli, Düziçi, Bahçe, Toprakkale, Sumbas ve Hasanbeyli İlçe Başkanları ile İl ve Merkez İlçe yönetim kurulu üyeleri ile bazı il genel ve belediye meclis üyeleri katıldı.

Ak Parti Osmaniye 6. Olağan İl Kongresi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 24 Şubat 2018 Cumartesi günü saat 15.00’da Tosyalı Spor Kompleksinde gerçekleşecek. 

 

 

8 Şubat 2018 Murat BOZ
Yorum yapın