Cumhuriyet Meydanında bayramlaşma

Cumhuriyet Meydanında bayramlaşma

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun ve Protokol Mensupları Bayramın İlk Günü Vatandaşlarla Bayramlaştılar.

Ramazan Bayramının ilk günü Vali Ömer Faruk Coşkun ve protokol mensupları, Cumhuriyet Meydanında vatandaşlarla bayramlaştılar.

Bayramlaşma merasimine, Vali Coşkun’un yanı sıra Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu, İsmail Kaya ve Baha Ünlü, Osmaniye eski Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy, Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, Belediye Başkanı Kadir Kara, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Vali Coşkun ve protokol mensupları, vatandaşlarla tek tek bayramlaştılar. Tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutlayan Vali Coşkun, “Mübarek Ramazan Bayramının başta bütün insanlığa, İslam âlemine, ülkemize ve Osmaniye’mize hayırlar getirmesini temenni ediyor, tüm vatandaşlarımıza huzurlu ve mutlu bir bayram diliyorum. Bayram sevincimizi, yaşlılarımızla, yoksul ve düşkünlerimizle de paylaşmayı asla ihmal etmeyelim, sevinçte de kederde de onlarla birlikte olduğumuzu gösterelim. Aynı şekilde, şehitlerimizin yadigârlarını, ailelerini, çocuklarını, kahraman gazilerimizi, yetimlerimizi de unutmayalım.” diye konuştu.

Bayramda seyahat edecek vatandaşlarımızı da trafikte dikkatli ve duyarlı olmaları konusunda uyaran Vali Coşkun, “Bayram sevincimizin acıya dönüşmemesi lütfen trafik kurallarına azami derecede riayet edelim” dedi. Murat Boz

7 Haziran 2019 Murat BOZ
Yorum yapın