Demir “Osmaniye’ye yeni bir sayfa açtık”

Artı Bilim Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Celal DEMİR ve yönetim kurulu üyeleri Bugün saat 15:00’da açılışı gerçekleştirilecek olan Artı Bilim Kolejinin açılışına Osmaniyeli vatandaşları davet etti.

Basın toplantısında basın mensupları ile bir araya gelen Artı Bilim Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Celal Demir Artı Bilim Koleji olarak Osmaniye’de Uğur Dershanesi ve Artı Bilim Temel Lisesi süreciyle bugünlere geldiğimizi belirtti.

Artı Bilim Eğitim Kurumları olarak dershane ve kolejleriyle beraber Osmaniye’ye yeni bir sayfa açtıkları ifade eden Demir “Artı Bilim Koleji birebir öğrenci başarısı takibi ve rehberlik ilgisi, öğrencilerin iyi bir üniversite kazanmasında tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir yapıda planlanmıştır” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Celal Demir ülkemizin geleceğinin eğitimden geçtiğine dikkat çekerek vatanımıza, milletimize faydalı olacak milli ve manevi değerlere sahip gençleri yetiştirmeyi bir görev kabul ettiklerini belirterek “ Artı Bilim Koleji olarak; Misyonumuz; Milli ve manevi değerlere sahip olan, vatanın ve milletini seven, aile bağlarına önem veren, kendine ve topluma faydalı bireyler yetiştirmektir. Vizyonumuz; Çağdaş bilimlerle donanımlı, kariyer basamaklarını çıkarken kendine güveni olan bireyler yetiştirmektir. Sınavlara hazırlanan öğrencimize gerekli olan bilgi ve birikimini kazandırmaktır” dedi.

Artı Bilim Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Celal Demir okulda sabah 08.40’de kahvaltı ile başlayan öğretim sürecinin akşam 16.40 ‘a kadar devam ettiğini 12.Sınıflarda saat 14.40’dan 16.40’a kadar soru çözümü yaptıklarını ara sınıflarda ise sınıf içi soru çözümü ve her cumartesi öğlene kadar etüt ve deneme sınavlarıyla öğretim sürecini desteklediklerini söyledi.

Demir, Veli işbirliğine çok önem verdiklerini örneğin devamsızlık yapan öğrencinin velisinin hemen arandığını ödev ve çalışma sorunu yaşayan öğrencilerin rehberlik servisi desteğiyle veli işbirliğiyle aşılmaya çalışıldığını belirtti.

Geziler, kahvaltı programları ve değişik etkinliklerle eğitim öğretim sürecini pekiştireceklerini belirten  Artı Bilim Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Celal Demir 10 yıllık süreçte Artı Bilim Eğitim Kurumları olarak yüzlerce öğrencimize Tıp, Hukuk, Mühendislik, PDR ve Eğitim Fakülteleri gibi seçkin üniversitelerin seçkin bölümlerini kazandıklarını. Geçmişte elde ettiğimiz bu başarıyı İnşallah Artı Bilim Kolejinde ’de devam edecekleri kaydetti.

11 Ekim 2019 Murat BOZ
Yorum yapın