Derya ile Faruk dünya evine girdi

Özel bir işletmede tekniker olarak çalışan Faruk EROL  ile Turhan Nakliyatın Sahibi Mehmet Basri Turhan’ın kızları Derya TURHAN ile dünya evine girdi.

Dörtyol’un tanınmış ailelerinden Olan Ümmü ve Ali Erol’un özel bir işletmede tekniker olarak çalışan beyefendi oğulları Faruk Erol ve Osmaniye’nin tanınmış Ailelerinden olan Halide ve Mehmet Basri Turhan’ın Hanfendi kızları olan Derya Turhan, 15 Haziran 2019 Cumartesi günü akşamı Eyüp Sultan Mahallesindeki Evlerinin önünde düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi.
Yoğun bir davetli katılımına sahne olan düğün töreni gençlerin doyasıya halay çekmesiyle eğlencenin doruk noktalarına ulaştı. Düğüne katılan ve eğlenen misafirler genç çifte “hayırlı uğurlu olsun, bir ömür boyu mutluluklar” dileğinde bulundu. Yöresel oyunlarla coşkulu bir ortama dönüşen düğün töreni atkı merasimi ile sona erdi.
Turhan Ailesi Adına Gelen misafirlere teşekkür eden Turhan Nakliyat Sahibi Mehmet Basri Turhan ” Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm konu komşu, akraba, dost ve müşterilerimize teşekkürlerimi sunarım” dedi. Murat Boz

19 Haziran 2019 Murat BOZ
Yorum yapın