Ersoy “Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun”

MHP milletvekili aday adayı olan seçilmeyerek bu dönem meclis dışında kalan Ruhi Ersoy “Bugün dünden daha güçlüyüz. 15 Temmuz ihanet sürecinden bu yana Devletimize yön vermek Ülkemize yeni bir hükümet sistemi getirip milli bekaya katkıda bulunmak için Liderim Devlet Bahçeli’nin yanıbaşında mücadele etmiş bir milletvekilliği onuru yaşadım” dedi.

Ersoy “Memleketim Osmaniye için sürekli değer üretmeye çalıştım, insanımızın acısında tatlısında her zaman yanında olmaya çalıştım, memleketimi çok yönlü olarak yeniden keşfetmeme vesile olan vekillik sürecinin hakkını vermeye gayret ettim önemli tecrübelere sahip olmama bu süreci yaşamama vesile olan Liderim Devlet Bahçeli’ye ve Osmaniyeli hemşerilerime müteşekkirim. Köklü mazisi ve dava şuurunun temsili olan partim MHP’nin kazandığı bir günde kendimi düşünecek kadar aciz değilim çok şükür.

Benim seçilememem hemşerilerimizin MHP’nin seçim zaferinde sevinmesine engel olmamalılardır. Şükür ki ülkemin ve partimin kazandığı bir seçimde kaybettim. Verdiğimiz mücadelede yüreğini ortaya koyan değerli hemşerilerimize ve bu süreçte katkılarından dolayı teşkilatımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Hayata dair biriktirdiğimiz her ne imkanınız varsa memleketimizin güzel insanları için seferber etmeye devam edeceğiz. Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun” şeklinde konuştu.

 

 

 

26 Haziran 2018 Murat BOZ
Yorum yapın