Yavuz Donat’tan OGC’ye Ziyaret

Ünlü Gazeteci ve Sabah Gazetesi Köşe Yazarı Yavuz Donat, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’ni (OGC) ziyaret etti.

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği 2017 Yılı Basın Ödülleri programında Yılın En İyi Köşe Yazarı ödülüne layık görülen Sabah Gazetesi Köşe Yazarı Yavuz Donat, 24 Şubat 2018 tarihinde düzenlenen Basın Ödülleri Gala Gecesi’ne son anda çıkan mazereti dolayısıyla katılamamıştı. Katılma sözü verdiği için ziyaretini bugün gerçekleştirdiğini ifade eden Yavuz Donat, “Şahsımı bu ödüle layık gören Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’ne çok teşekkür ediyorum. Ödülümü düzenlenen gecede almak isterdim ancak sayın Cumhurbaşkanımız ile son anda bir programımız oldu ve bundan dolayı katılamadım. Katılamadığım için gerçekten üzgünüm. Ancak bugün sizlerle buluşmak nasip oldu. Herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde ifade etti.

OGC’nin Gökhan Erkmen Toplantı Salonu’nda basın mensupları ile buluşan Yavuz Donat, onlarla yaptığı sohbetinde bilgi ve tecrübelerini basın mensupları ile paylaştı. Siyasetçilerin ve basın mensuplarının halkla iç içe olması gerektiğini ifade eden Donat, kendisini halktan dışlayanların hiçbir zaman başarılı olamayacağını söyledi

Ziyaretinden dolayı Yavuz Donat’a teşekkür eden OGC Başkanı İsrafil Avcı, Donat’a Osmaniye basını ile ilgili bilgiler verdi. Donat ve Avcı, OGC ziyaretinin ardından Türkiye Harp malulü Gaziler şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Durmuş Öksüz, Donat ve Avcı’ya ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

19 Mart 2018 Murat BOZ
Yorum yapın