Gülsoy, “Ramazan Bayramına Erişmenin Sevinç Ve Mutluluğunu Yaşıyoruz”

Osmaniye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Seydi Gülsoy Ramazan Bayramını kutladı.

Gülsoy yazılı olarak yaptığı açıklamasında: “Toplumsal yaşamımızda anlamlı bir yere sahip olan, ülkemiz ve milletimizin birlik ve beraberliğinin güçlendiği, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı bir Ramazan Bayramına erişmenin sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Dini Bayramlar insanların yoğun meşgale içinde durup nefeslendiği duraklardır. Kendini dinlemenin, insan yaşamını anlamlandıran; iyilik, vefa yardımlaşma ve dayanışma kavramlarının içeriğinde yolculuk yapma  fırsatı yakalanan manevi atmosferi yüksek aralardır. Bu aralar hayatın getirdiği tüm zorluklara karşın birlik ve beraberlik içinde yaşamanın, ortak değerleri paylaşma güzelliğinin en yoğun şekilde hissedildiği, kırgınlıkların unutulup, dostluk ve sevgi ile gönüllerin yakınlaştığı çok özel günlerdir. Bu özel günleri fert ve toplum hayatında anlamına uygun biçimde yaşamalı ve yaşatmalıyız.

Ramazan Bayramının huzur, bolluk ve bereket getirmesini dilerken, ülkemizde yaşanan acı günlerin sona ermesi temennisiyle, öncelikle değerli meslektaşlarımın, milletimizin, Türk ve İslam dünyasının Mübarek Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” İfadeleri yer verdi.

 

13 Haziran 2018 Murat BOZ
Yorum yapın