İbrahim’i Adalet’e Teslim Ettik

Osmaniye Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan Polis Memuru Adalet Göregen ile Demirören Haber Ajansı Osmaniye Muhabiri ve Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci İbrahim Emül, düzenlenen düğün töreni ile Evliler Kervanı’na katıldılar.

Gala Tesisleri’nde düzenlenen düğün töreni öncesi çiftin nikahını Belediye Başkanı Kadir Kara kıydı. Nikah şahitliklerini ise Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş ile Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı yaptı. Genç çifti tebrik eden Başkan Kadir Kara, evlilik cüzdanını Adalet Güregen’e verdi.

Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün töreninde basın camiası da meslektaşlarını yalnız bırakmadı. Osmaniye’deki basın mensupları düğün töreninde İbrahim Emül ve Adalet Göregen çiftinin mutluluklarını paylaştı.

Adalet Göregen ile yuva kuran İbrahim Emül, “Düğün törenime katılarak bizleri onurlandıran Belediye Başkanımız Kadir Kara’ya, nikah şahitliğimizi yapan Emniyet Müdürümüz Ahmet Selçuk Okumuş’a ve Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız İsrafil Avcı’ya, başta değerli meslektaşlarım olmak üzere  tüm eş, dost, hısım, akraba, kardeş, candaş, arkadaş bildiğim herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

9 Ocak 2019 Murat BOZ
Yorum yapın