Kadın Futbol maçına Dünya Kadınla Güzel, Spor Kadınla Özel pankartıyla çıktı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Osmaniye Gençlik Merkezi üyesi gençler kadınlar gününün katılımcılar, centilmenlik içerisinde geçen, Osmaniye Demirspor’un 2-0 kazandığı müsabakada sahadaki heyecana tribün desteği ile ortak oldular.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Osmaniye Gençlik Merkezi bayan personelleri ve kulüplerde yer alan bayan öğrenciler Türkiye Futbol Federasyonu İl Temsilciliği ile birlikte Osmaniye Demirspor’un Nusaybin Gençlik spor ile oynadığı Kadınlar Futbol 2.Liginde mücadele eden bayan futbolculara, yöneticilere, taraftarlara, emniyet güçlerine çiçek , balon ve çeşitli hediyeler takdim ederek günlerini kutladılar.

Takımlar ayrıca sahaya “Dünya Kadınla Güzel, Spor Kadınla Özel – 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun” pankartı ile çıktılar.

Katılımcılar, centilmenlik içerisinde geçen, Osmaniye Demirspor’un 2-0 kazandığı müsabakada sahadaki heyecana tribün desteği ile ortak oldular.

Takım yöneticileri ve taraftarlar böyle bir etkinlik ile kadınlara, kadın sporculara verilen destekten dolayı mutlu olduklarını ifade ederek sporun ve gençliğin yanında olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne, Futbol İl Temsilciliğine ve taraftarlara teşekkür ettiler.

Etkinliğe Gençlik Merkezi Müdürü Bayram Bozyel, Futbol İl Temsilcisi Harun Uygun, Gençlik Merkezi Tesis Amiri Şenay Özkan, Gençlik Liderleri ve gönüllü gençler katıldılar.

 

 

 

 

9 Mart 2018 Murat BOZ
Yorum yapın