KAMA “ADALET YERİNİ BULACAK”

Rahime Hatun Mahalle Muhtarı İsa Kama Muhtarlık binasında yaptığı basın açıklamasında kendisi hakkında bazı kişiler bilinçli olarak dedikodu çıkarması iftira atması konusunda kişilerin belirlendiğini ve bu konuda hukuki işlemlere başlanıldığını açıkladı.

Kamam Kahvaltı sofrasında bir araya geldiği basın mensuplarına “Ben göreve geldiğim günden bu yana mahallem ile ilgili birçok güzel işe imza attım. Ben bu iftira ve dedikoduları hak etmediğimi düşünüyorum zaten bu söylentileri çıkaranlar tespit edildi hukuki süreç başladı. Seçimde bana rakip olmak isteyen bir gurup tarafından hazırlanan bu kadar proje ve çalışmaları, o arkadaşlar keşke mahalle sorunları için düşünseydiler, emin olun ki mahalle için çok faydalı olurdu. Benim görevden alındığımı ceza evinde olduğumu mahalleyi başkalarının idare ettiğini iddia eden arkadaşlar, burası kraliyet muhtarlık makamı da taht değil. Burası Türkiye Cumhuriyetinin bir mahallesi burada hukuk, adalet ve yasalara göre hareket edilir. Bunu bilmiyorsanız öğrenin lütfen yada gelin ben size anlatayım.

Emin olun dedikodu yapmaktan iyidir mahalle sorunlarını çözmek hem mahalle sakinlerinin hayır duasını alırsınız. Son olarak sizin dedikodunuz gerçek olsa bu basın toplantısı muhtarlık binasında değil de cezaevin de yapmam gerekecekti dedikodu yapıp günah kazanacağınıza mahalleye hizmet edin hayır duası kazanın o gıybeti dedikoduyu yapanlar” dedi.

Daha sonra Osmaniye’nin cefakar devletten maaş almayan kamu görevlilerinin Osmaniye için yaptığı çabaya layık değil ama çam sakızı çoban armağanı özel günlemede kullanmak  dileğim ile diyerek basın mensuplarına kalem hediye etti.   >>>Murat Boz

15 Mart 2018 Murat BOZ
Yorum yapın