Kaygısız “Ustalık dönemi başladı”

31 Mart pazar günü gerçekleştirilen mahalli idareler seçiminde Eyüp Sultan Mahallesinde üçünçü dönem için muhtar adayı olan Nuh Kaygısız kullanılan 4655 oyun 2221’ini alarak yeniden seçildi.

Üçüncü kez muhtar seçilen Nuh Kaygısız “Çıraklık ve kalfalık bitti, ustalık dönemimiz başladı” dedi. Evinin önünde mevlit okuttu ve mutluluğunu dostları ile paylaştı.

Nuh Kaygısızın yapmış olduğu Mevlit törenine Osmaniye de tarihe imza atan ve Osmaniye tarihinde 3 dönem üst üste seçilme unvanına sahip, Üçüncü kez seçilen Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Emin Yıldız, Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Meclis Üyesi Mustafa Uçan, Yunus Emre Mahalle Muhtarı Ahmet Kayaoğlu ve çok sayıda mahalleli katıldı.

Gelen davetliler ile tek tek ilgilenen Kaygısız katılımcılara teşekkür ederek; “Mahalli İdareler seçimlerinde şahsıma ve aza heyetime göstermiş olduğunuz güven ve teveccüh ile beni ve ekibimi yeniden bu önemli göreve layık gören herkese şahsım ve aza heyetim adına teşekkür eder, tüm mahalle sakinlerimize saygılarımı sunarım. Ayrıca seçimler Öncesinde yanımdan ayrılmayan benimle kapı kapı gezen Rahmi Pırnal, Mehmet Sözen, Halil Almaz, Kadir Eynallı, Ömer Faruk Albayrak, Hilal Karaman ve Ayhan Bulur başta olmak üzeri görevli olan ilçe seçim kurulu, sandık görevlileri ve güvenlik güçlerimize hafta sonu düzenlemiş olduğumuz mevlit programına katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederim. Bu dönemde mahallemin ve mahalle sakinlerimin hizmetinde olacağım ve bu benim için bir gurur. Cenabı Mevla’m tüm niyetlerimizi kabul etsin” dedi. >>> Murat Boz

18 Nisan 2019 Murat BOZ
Yorum yapın