KYK’lı gençler, Gönül Bağı Projesi kapsamında ziyaret gerçekleştirdi

KYK, geçmişinden güç alarak geleceğe daha güvenle yürüyen vefalı bir nesil yetiştirmek için de çalışıyor.

Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Yurtlarında Kalan Öğrencilerin; ders dışı zamanlarını verimli değerlendirmek,  milli, manevi, sosyal, kültürel, bedensel, ruhsal, zihinsel yönden gelişimlerine destek olmak, aralarında birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmek, dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendirmek, kötü alışkanlıklar ve olumsuz davranışlardan korumak amacıyla, eğitim, sosyal, kültürel faaliyetler düzenlendi.

Gençlerimizin daha verimli vakit geçirebilmeleri için düzenlenen eğitim, sosyal ve kültürel faaliyetler kapsamında Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinde eğitim gören Osmaniye KYK Kız Öğrenci Yurdunda barınan öğrenciler kent merkezinde bulunan Osmaniye Aile Ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Özden Huzurevi’ni ve Yüksel Özden Çocuk Yuvası’nı KYK Genel Müdürlüğünün #KYKGönülBağı projesi kapsamında ziyaret etti.

KYK, geçmişinden güç alarak geleceğe daha güvenle yürüyen vefalı bir nesil yetiştirmek için de çalışıyor.

KYK’lı gençler, Gönül Bağı Projesi kapsamında geçmişiyle barışık nesiller olarak Osmaniye KYK Kız Yurdu öğrencileri bu çalışmalarının önümüzdeki süreçte de devam edeceğini dile getirdiler.

Ayrıca öğrencilerimizin yapmış olduğu bu ve benzeri tüm programlar için İl Müdürlüğü ve Yurt İdaresi öğrencilerimizin yanında olduklarını beyan ettiler.

 

14 Şubat 2018 Murat BOZ
Yorum yapın