Loş: “24 Haziran Türkiye’nin Kaderi Bir Seçimidir”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih Loş “24 Haziran Türkiye’nin kader seçimi olacaktır. Bu nedenle tüm adaylarımızla ve teşkilatlarımızla MHP’yi ve Osmaniye’yi mecliste güçlü bir şekilde temsil etmek için var gücümüzle gece gündüz, mahalle mahalle, sokak sokak, cadde cadde, gezerek ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Türkiye’ye hem dışarıdan hasımlık besleyenler hem de içeride onların yerli işbirlikçilerine dur dememiz için Cumhur ittifakı TBMM’de güçlü temsil edilmelidir” şeklinde konuştu.

TBMM’de Milliyetçi Hareket Partisi hissedilir çoğunluğa sahip olmalıdır, diyen MHP İl Başkanı Loş, “Bir tarafta millet aklıyla inşa edilen Cumhur İttifakı var, diğer taraftan Türkiye düşmanları ile aynı ağzı konuşan şer ittifakı var. İnanıyoruz ki, 24 Haziran günü bu necip millet Cumhur ittifakından yana taraf olacaktır ve birliğini muhafaza edecektir” diye konuştu.

MHP Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih Loş, 24 Haziran, Sayın Genel Başkanımızın mutlak iradesi ile belirlediği adını Cumhur İttifakı koyduğu Cumhurun kendisine giydirilmeye çalışılan prangaların parçalandığı, dayanağını milli iradeden alan, yeni hükümet etme şekli olan Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle Tükiye’nin önünün açılacağı gün olacağını söyledi.

Hükümet sistemi değişikliğine, daha hızlı karar alınsın, daha etkili bir yürütme organı ortaya çıksın, birikimlerimiz, gücümüz ve enerjimiz kısır çekişmelerle heba edilmeyip ülkenin ağır sorunlarına harcansın diye gidildiğini kaydeden MHP İl Başkanı Ahmet Melih Loş, Cumhur ittifakı bu şartlardan doğmuştur dedi.

MHP Osmaniye İl Başkanı LOŞ, gözünü iktidar hırsı bürümüş, bölücü unsurlarla her türlü ittifakı mubah gören kokuşmuş zihniyete aziz milletimiz 24 Haziran’da dur diyecek, içerden ve dışardan tertiplenecek, kirli tuzakların farkına varmış olan vatandaşlarımız, bu coğrafyada, belirli bir amaç üzere varolmuş TÜRK Milletini, yok etmek isteyenlere tarihi bir cevap vereceğini sözlerine yer verdi.

MHP Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih Loş konuşmasını, Milletimiz ve ülkemizin bekası için yola çıktık. Adaylarımız ve dava arkadaşlarımızla beraber İlçelerimizi, köylerimizi, beldelerimizi, mahallelerimizi adeta karış karış geziyoruz. Hemşerilerimizin liderimiz Devlet BAHÇELİ ve partimize olan sevgisi, ilgisi bizleri de memnun ediyor. Seçim vaatlerimizi anlatarak yöneltilen soruları yanıtlıyoruz. İnşallah bu seçimde Milliyetçi Hareket Partisi olarak alacağımız yüksek oylarla en güçlü şekilde TBMM’de yer alacağız diye tamamladı.Aynur BOZ

6 Haziran 2018 Murat BOZ
Yorum yapın