Masal Park Giriş Ücretleri…

Masal Park Giriş Ücretleri…

Osmaniye Belediyesi tarafından yaptırılan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımları ile açılan Masal Park’ın giriş ücretleri açıklama yapıldı.

Yapılan açıklmada girişte alınacak olan ‘Masal Park’ kartına minimum 10 TL yükleme yapılacak. Bu kart ile içerdeki 3 ile 5 TL arasında değişen oyun ünitelerinde kullanılarak harcama yapılacak. Ayrıca isterse yetişkin bir kişi 39 TL, 3-18 yaş arasında ki kişi ise 34 TL karşılığında alabileceği sınırsız kart ile gün boyu istediği oyun ünitesini istediği kadar kullanabilecek. Engelli, şehit yakını, gazi ve 65 Yaş üstü olanlar ise bu kartı indirimli olarak 29 Liraya alabilecek. Kartlar kişilerde kalacak ve silikon bileklik sistemi uygulanacak. Ayrıca toplu olarak okullardan gelecek olan öğrenci guruplarına da çeşitli indirimler uygulanacak.

Oyun ünitelerine ait ücretleri ise şöyle: Van Gölü Roller Coaster 5 TL, Atlı karınca 3.25 TL, Anadolu Exspresi 3 TL, Boğaz Turu Araç Konvoyu 3.5 TL, Cesur Mezopotamya Çarpışanı 4.5 TL, Karadeniz Bot Ride 4.5 TL, Hazerfen Kule 5 TL, Hızlı Taka Jentski 4.5 TL, Kapadokya Balon Ride 4.5 TL, Manavgat Bot Turu 3.5 TL, Kütahya FİncanRide 3,5 TL, Nuhun Gemisi Gondol 4.5 TL, Pamukkale FlumRide 4.5 TL, Ağrı Dağı 7 D Sinema 4.5 TL, Akvaryum 3.5 TL ve Uludağ Tırmanma 3,5 TL… Murat BOZ

 

 

18 Ocak 2018 Murat BOZ
Yorum yapın