Melih Loş: ”24 Haziran’da Türkiye’nin Geleceğinde Pay Sahibi Olacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi Osmaniye İl Başkanı Ahmet Melih Loş, “Ne mutlu Osmaniyeliye, her türlü zorluğa direniyor, ülkülerimizden taviz vermiyor. Çok partili siyasi hayatımızın en önemli seçimine kısa bir süre kala ümit saçıyor, heyecanımıza heyecan katıyor” dedi.

MHP Osmaniye İl Başkanı Loş, “umut ediyorum ki, 24 Haziran’da Osmaniye’den yükselecek ses tüm Türkiye’de yankı uyandıracaktır. Milliyetçi Hareket Partisi’ni zincire vurmaya çalışanlarla görülecek hesabımız vardır. Bu nedenle 24 Haziran tarihi bir karar anıdır. Dileğim odur ki, ihtiyacımız olan dirliğe, ümit ettiğimiz birliğe, sabırsızlıkla beklediğimiz istikrara bayram günleri vesilesiyle 24 Haziran’da ulaşırız” ifadelerini kullandı.

MHP İl Başkanı Loş, “Milliyetçi Hareket Partisi’nin 49 yılın şerefli hatıralarını onurla, gururla taşıdık. İftiralara dayandık, saldırılara direndik, sabotajlara karşı devleştik. Şunu unutmayınız, kim Türk milletinin düşmanıysa elbette ki Milliyetçi Hareketi de düşman bilecektir. Kim, milli birliğimize, milli varlığımıza hasımsa elbette ki önce milliyetçileri, önce ülkücüleri hedef alacaktır.  MHP’nin inişi ve iflası için el ovuşturan kendini bilmez gafiller 24 Haziran’da ya şok olacaklar ya da yok olacaklardır. Milliyetçi Hareket Partisi anketle kurulmadı, anketle kundaklanamaz. Milliyetçi Hareket Partisi icazetle kurulmadı, ihanetle yıkılamaz. MHP olarak, her yerdeyiz, her gönüldeyiz, her ömürdeyiz. 49 yıldır dildeyiz, duadayız, sarsılmaz duruştayız. Yarım asırdır varız, gelecek asırlarda da Üç Hilal sancağımız Al Bayrağımızın yanında mutlaka yerini alacaktır. İstikbal bizimdir. Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye’dir, Türk milletinin ta kendisidir.  Osmaniye ve Türkiye dalga dalga geliyor. Osmaniye’den başlayacak bu dalga milletimizin tertemiz iradesidir, Milliyetçi Hareket Partisi’ni hak ettiği, layık olduğu zirveye inşallah çıkaracaktır. Bizimle uğraşmalarının sebebi bellidir, çünkü Türkiye’nin sırtını yere getirmek istiyorlar, asla başaramayacaklar. Osmaniye Türkiye’nin gelecek ümidi olmak için 24 Haziran’da tarih yazacaktır. Cumhur İttifakı Millet Aklı, Milli Bekanın Teminatı, her zaman Osmaniye’nin teminatı olacaktır. 24 Haziran’da Allah’ın izni ile Milliyetçi Hareket Partisi TBMM’de çok güçlü şekilde temsil edilecektir. Aş için, iş için, huzur için, umut için, istikrar için, normalleşme ve demokratik ilerleme için Milliyetçi Hareket Partisi gücüne güç katarak TBMM’de varlığını sürdürecektir. MHP, 24 Haziran’da Türkiye’nin geleceğinde pay sahibi olacak. Önümüzdeki dönemde sözümüz yere düşmeyecek, irademiz görmezden gelinmeyecektir. Ülkücüler her zaman olduğu gibi başı dik gezecektir. Hayallerimiz gerçekle buluşacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben diyecek, elini taşın altına koymaktan dün olduğu gibi yine çekinmeyecektir. Zaman Türk milletinin, zemin Türkiye’nindir, sıra Milliyetçi Ülkücü Hareketi’ndir 24 Haziran’da Türkiye’nin yeni hükümet yapısı altında inşa ve imar faaliyetinde biz de olacağız. Geri durmayacağız. Uzaktan izlemeyeceğiz. Tribünden bakmayacağız. Gelişmelere kapalı durmayacağız. Mücadelemizi son nefes, son nefer, Turan’a kadar sürdüreceğiz” diye tamamladı.

20 Haziran 2018 Murat BOZ
Yorum yapın