MHP Teşkilatı Kimsesiz Çocukları Unutmadı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Osmaniye İl Yönetim Kurulu Üyeleri Yüksel Özden Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğündeki kimsesiz çocukları ziyaret etti.

Sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın önemini pekiştirmek ve kimsesiz çocuklara bir nebze olsun destek olmak için kimsesiz çocukları ziyaret eden MHP Osmaniye İl Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretleri esnasında duygulu anlar yaşadılar.

Ziyaret sırasında çocuklarla bir arada vakit geçiren MHP Osmaniye İl Yönetim Kurulu Üyeleri, kimsesiz çocukların yaşam şartlarını yakından görerek daha çok ilgi gösterilmesi gerektiğini belirterek, kısa sürede çocuklarla kurduğumuz duygusal bağ bizleri memnun etti diye konuştular.

Bu çocukların yerinde bizim çocuklarımız da olabilirdi diyen MHP Osmaniye İl Yönetim Kurulu Üyeleri dünyada ve toplumumuzda her çocuk aynı şartlara sahip değildir. Ne olursa olsun her çocuğun ilgiye ihtiyaç duyduğunu, kimsesiz çocuklara toplumun her kesiminin sahip çıkmasının gerektiğini söylediler.

MHP Osmaniye İl Yönetim Kurulu Üyeleri bu çocuklar Allah’ın bize emanetidir. Bu çocuklar hepimizin çocuklarıdır ve herkesin sahip çıkması lazım. Bizler Allah’ın izniyle bu çocuklarımıza sonuna kadar destek olmaya çalışacağız. Her zaman yanlarında olacağız. Bu ziyaretlerimiz genişleyerek devam edecek dediler.

MHP Osmaniye İl Yönetim Kurulu Üyeleri Kimsesiz çocukları mutlu etmenin tarif edilemeyecek bir duygu olduğunu “Çocuklarımız da iyi bir eğitim alarak, büyüdüklerinde devletimize ve milletimize karşı sorumluluklarını yerine getireceklerdir. Kimsesiz çocuklarımız sevgiye ve şefkate her zaman muhtaç. Bizler de çocuklarımıza her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmeye çalışıyoruz.” ifadelerini kullandılar.

2 Nisan 2018 Murat BOZ
Yorum yapın