Milletvekili  Kaya, “Vakit Osmaniye Vakti”

Osmaniye’de AK Parti’den 27.Dönem Milletvekili seçilen İsmail Kaya, aday adaylığı sürecinden başlayarak seçim sonuçları açıklanıncaya kadar geçen süreçte emeği geçenlere teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye’ye ve Osmaniye’ye hizmet etme fırsatı bulmanın kendisini onurlandırdığını ve gururlandığını ifade eden Kaya, sorumluluğunun büyük olduğunu kaydetti.
Cenab-ı Allah’ın izni ve halkın desteğiyle dünya lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, yeni sistemde ülkenin ilk başkanı seçildiğini ifade eden  Kaya, “Milletvekilliği aday adaylığı sürecinden başlayıp bugüne kadar olan süreçte birlikte çalıştığım tüm AK Parti teşkilat mensuplarımıza, yürekten teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Bu arada Cumhur İttifakına destek veren MHP’li kardeşlerimize de en kalbi teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Zamanın hizmet zamanı olduğunu vurgulayan Kaya, yeni dönem ve sistemde birlik ve beraberlikle ülkeye ve Osmaniye’ye daha güzel yatırımların geleceğine inandığını vurguladı.
AK Parti’nin millet iradesini en büyük güç olarak bildiğini ve başka irade tanımadığını işaret eden Kaya, “Halkımız bundan sonra da birlik, bereket, bolluk için “Vakit Osmaniye Vakti”, “Vakit Türkiye Vakti” dedi.

Bizde AK Partimizin iki milletvekili olarak “Vakit Hizmet Vakti” diyoruz. Hemşerimiz Devlet Bahçeli’ye de Cumhurbaşkanımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı bir kez daha teşekkürlerimizi iletiyoruz. Kazanan Osmaniye oldu, kazanan Türkiye oldu” ifadelerini kullandı.

29 Haziran 2018 Murat BOZ
Yorum yapın