OGC’den Kaymakam Yönden’e Ziyaret

 

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Başkanı İsrafil Avcı ve bazı yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Kaymakamı olarak göreve başlayan İskender Yönden’i ziyaret ettiler.

OGC Başkanı İsrafil Avcı ziyaret ile ilgili olarak; “İskenderun Kaymakamı olarak atanan İskender Yönden Kaymakamımıza Cemiyetimizin Başkan Yardımcısı Mustafa Bardak, Saymanımız Ali Celal Kaymak ve Sosyal İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyemiz Murat Boz arkadaşımız ve çok kıymetli dostum, ağabeyim İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız Veysel Cıncık ile hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kaymakamımıza başarılar diliyoruz. Allah yolunu açık etsin inşallah” dedi.

Yeni görevine başlayan İskender Yönden de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Osmaniye’nin Toprakkale ilçesinde kaymakam olarak görev yaptığım dönemde değerli basın mensupları ile çok iyi diyaloglarımız ve çalışmalarımız olmuştu. Özellikle de Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulma aşamasında büyük destekleri olmuştu. Bu diyaloglarımız bugüne kadar çeşitli vesilelerle devam etti. Burada da beni ziyaret ettikleri için çok teşekkür ediyorum” dedi.>>>Murat BOZ

4 Aralık 2018 Murat BOZ
Yorum yapın