OGC’ye ziyaretçi akını oldu

10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’ne (OGC) ziyaretçi akını oldu.

Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamak için cemiyeti ziyaret eden konuklar, OGC Gökhan Erkmen toplantı Salonu’nda ağırlandı. Ziyarete MHP İl Başkanı Ahmet Melih Loş, MHP Merkez İlçe Başkanı Ümmet Kaya, Memur-Sen Osmaniye İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Mahmut Kahraman, Osmaniye Royalton Otel Müdürü Demet Demir, Özel İbni Sina Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Harun Gülşen, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Osmaniye Şube Başkanı Durmuş Öksüz ve yönetimi, Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Osmaniye Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yılmaz, Eğitim-İş Osmaniye Şube Başkanı Seyit Demir, CHP İl Başkanı Nedim Ünlü, CHP Merkez İlçe Başkanı Mert Su Kılıç, Saadet Partisi Osmaniye İl Başkanı Orhan Çelik ve yönetimi katıldı.

Ziyarette basın mensuplarının Çalışan Gazeteciler Günü kutlandı ve çalışmalarında başarılar dilendi. Ziyarete gelenler basın mensuplarına çeşitli hediyeler ve çiçek de takdim ettiler.

Ziyaretler için teşekkür eden OGC Başkanı İsrafil Avcı, cemiyetin çalışmaları hakkında da bilgiler verdi. Başkan Avcı, özellikle Şubat ayında Osmaniye’de yapılacak olan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkanlar Konseyi Toplantısı’nda Osmaniye’nin Türkiye’ye damgasını vuracağını söyledi. 

13 Ocak 2018 Murat BOZ
Yorum yapın