OKÜ Karacaoğlan Yerleşkesi toplumun her kesiminin beğenisini kazanıyor

 

Osmaniye Belediyesi tarafından “Sağlıklı ve Eğlenceli Bir Yaz İçin Yaz Spor Okulları” sloganı ile onuncusu başlatılan Ücretsiz Yaz Spor Okulları’na  Osmaniye Korkutata Üniversitesi bu yıl da katkı sağladı.

 

Basketbol, futbol, voleybol, izcilik, basketbol, su kanosu, badminton, satranç, tırmanma, çim hokeyi, dart, bocce ve okçuluk branşlarında açılan Yaz Spor Okullarına kapılarını açan OKÜ Karacaoğlan Yerleşkesi toplumun her kesiminin beğenisini kazanırken 7 – 14 yaş arası öğrencilerin de beğenisini kazandı.

 

Osmaniye Belediyesi her öğrenciye hazırlanan spor malzemelerini hediye etmesinin yanı sıra öğrencilerin OKÜ Karacaoğlan Yerleşkesi ’ne gelebilmeleri için yaz spor okulları boyunca ücretsiz servis imkânı sağlanıyor.

 

Üniversite-Toplum bütünleşmesine gerekli önemi verdiklerini ifade eden OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, “Osmaniye Belediyesi tarafından her yıl gerçekleştirilen Ücretsiz Yaz Spor Okulları’na Üniversitemiz olarak kapılarımızı biz de açıyoruz. Bu anlamda bu faaliyetin gerçekleşmesinde çok büyük emekleri olan ve bizi, Üniversitemizi tercih eden Osmaniye Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” dedi.

 

7 Temmuz 2018 Murat BOZ
Yorum yapın