OKÜ Yönetimi Bahçe İlçesi’nde

Osmaniye Korkutata Üniversite (OKÜ) Senato Üyeleri, Rektör Prof. Dr. Murat Türk başkanlığında  Bahçe İlçesi’nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

 

Her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirilen Senato Toplantısı’nı da Bahçe Meslek Yüksekokulu’nda yaptı.

 

OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk başkanlığında Üniversite  Senato Üyeleri, Bahçe İlçesi’nde sırasıyla Bahçe Kaymakamı Müfit Gültekin, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz’ı makamında ziyaret ederken daha sonra  OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Bahçe Kaymakamı Müfit Gültekin, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz’a ziyaret gerçekleştirirken Bahçe İlçesi’nde inşaatı devam eden Bahçe Meslek Yüksekokulu’nda incelemelerde bulundu.

 

OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Bahçe Kaymakamı Müfit Gültekin, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz ve Üniversitemiz Senato Üyeleri, Bahçe Meslek Yüksekokul inşaatı hakkında son bilgileri Şantiye Şefi İnşaat Mühendisi Mehmet Demir’den aldı.

 

Bahçe MYO inşaatındaki incelemenin ardından Bahçe Meslek Yüksekokulu’na gelen Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Bahçe Kaymakamı Müfit Gültekin, Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz ve Üniversitemiz Senato Üyeleri yemekte öğrencilerle bir araya geldi.

 

Yemeğin ardından Rektör Prof. Dr. Murat Türk Bahçe Meslek Yüksekokulu’nda bir sınıfı ziyaret ederek öğrencilerle görüştü.

“Küresel düşün, yerel uygula” felsefesi ışığında ilçeleri de ziyaret ettiğini ifade eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

 

Sınıf ziyaretinin ardından Senato Toplantısı’na başkanlık yapan OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, Senato Üyeleriyle birlikte Türkiye’nin ve bölgenin en deneyimli ve en güçlü temizlik ürünleri üreticilerinden olan ABC Deterjan fabrikasını gezdi.

Gezi öncesinde Rektörümüz Prof. Dr. Murat Türk ve Senato Üyeleri, ABC Deterjan Fabrikası Genel Müdür Yardımcısı Kılıç Ali Kılıç tarafından karşılanıp mühendisleri tarafından bilgilendirildi.

 

10 Mart 2018 Murat BOZ
Yorum yapın