Osmaniye Belediyesi Vatandaşları uyardı!

Osmaniye Belediyesinden yapılan  Devlet Bahçeli Meydanı yayalaştırma ve alt geçit projesi nedeniyle bazı yolların trafiğe kapatılacağı açıklandı.

Osmaniye Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada Devlet Bahçeli Meydanı yayalaştırma ve alt geçit projesi nedeniyle bazı yolların trafiğe kapatılacağı bildirildi.

Açıklamada “Belediyemiz tarafından yapımına başlanacak olan Devlet Bahçeli Meydanı Yayalaştırma ve Alt Geçit Projesi nedeniyle;   Devlet Bahçeli Meydanı’ndan Adana İstikametine doğru ( Atatürk Anıtı yönü) olan yolun Devlet Bahçeli Bulvarı ile Musa Şahin Bulvarı’nın kesiştiği ışığa kadar olan kısmı tek yönlü olarak 13.01.2018 tarihi saat 00.00’da yaya ve araç trafiğine kapatılacaktır.  Aynı güzergâhın Devlet Bahçeli Bulvarı ile Musa Şahin Bulvarı’nın kesiştiği ışıktan itibaren Gaziantep istikametine doğru olan kısmı ( Karaoğlanoğlu Parkı yanı) ise 14.01.2018 tarihinde saat 00.00’da araç ve yaya trafiğine kapatılacaktır. Vatandaşların alternatif güzergâh olarak Devlet Bahçeli Bulvarını temel geçiş noktası olarak kullanmaları ve kapatılan güzergâh bölgesinde trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri önemle rica olunur” ifadelerine yer verdi.

 

 

15 Ocak 2018 Murat BOZ
Yorum yapın