OŞYAD’tan Anlamlı Ziyaret

Osmaniye Ozanlar, Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD) Yönetim kurumu üyeleri, İl Dernekler Müdürü Adnan Gizlice’ye ziyarette bulundu.

OŞYAD Yönetim Kurulu Başkan ve Yönetim kurulu üyelerinin ziyaret amacının; Derneğin 5. olağan genel kurul toplantısını gerçekleştirmesinin ardından, yeni oluşan yönetim kurulu üyelerinin tanışma amaçlı olduğu bildirildi.

Osmaniye İl Dernekler Müdürü Adnan Gizlice’nin makamında gerçekleşen ziyarette; OŞYAD Başkanı Mustafa Bardak yeni yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyaret sırasında, İl Dernekler Müdürü Gizlice’ye derneğin etkinlikleri hakkında bilgiler aktarıldı. Derneğin yayın organı Şelale dergisinin sayılarından verilmesi ile birlikte, bu yıl 21.’ncisi düzenlenecek olan “Ekmek ödüllü şiir yarışması” hakkında da bilgilendirme yapıldı.

İl Dernekler Müdürü Adnan Gizlice, OŞYAD’ın  gerçekleştirdiği etkinlikleri takip ettiğini belirterek, başarılar dileğinde bulundu.

İl Dernekler Müdürü Gizlice; “Osmaniye’mizde 600’ün üzerinde sivil toplum kuruluşu kayıtlarımızda bulunuyor. Yasal işlemlerini yerine getirerek  kentimizdeki STK’lar arasında kayıtları bulunan bu dernekler arasında başarılı etkinlikler yapan derneklerimizle gurur duymaktayız. OŞYAD’ın etkinliklerini önemsiyoruz. Çünkü; her ay düzenlediği geleneksel etkinliklerin yanında, farklı günlerde de programlar gerçekleştiriyorsunuz. Kamuoyu gözünde de OŞYAD Osmaniye’de yerini almış durumda. Sizleri ve tüm üyelerinizi kutluyor, Osmaniye’miz, Bölgemiz ve ülkemiz adına başarılı çalışmalar diliyoruz”dedi.

OŞYAD Yönetim kurulu üyeleri de İl Dernekler Müdürü Gizlice’ye başarılar dilerken, derneğin yayın organı Şelale dergisi hediye edilerek ziyaret son buldu. Aynur BOZ

 

19 Mart 2018 Murat BOZ
Yorum yapın