OŞYAD, Kent Müzesi Etkinliğinde Kuruluş Yılı Kutlayacak

Osmaniye Ozanlar, Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD) tarafından  Belediye kent Müzesi’nde düzenlenen “Şiirini al da gel” programının Haziran ayı etkinliğinde derneğin kuruluşunun 13. yılı kutlanacak.

Osmaniye Ozanlar, Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD) tarafından her ayın son Cumartesi günü, Belediye kent Müzesi şor odasındaki “Şiirini al da gel” programının 19.’ncusu 30 Haziran 2018 Cumartesi günü saat:13.30’da başlayacak.

Haziran ayı programında derneğin kuruluşunun 13. yılı üzerine konuşmalar yapılacak, ayrıca türkü ve şiirlerle etkinlik yaklaşık 3 saat sürecek.

OŞYAD Başkanı Mustafa Bardak, “bu ayki programımızda derneğimizin kuruluş yıldönümü nedeniyle etkinlikteki ağırlığımız katılımcılar ile üyelerimizin istek ve önerilerinden oluşacak. Yine türkü ve şiirlerle devam edecek. Osmaniye kent merkezi, ilçelerimiz ve çevre yerleşim birimlerinden gelen konuklarımızla “Şiirini  al da gel” etkinliğimizin de 19’ncusu gerçekleştirmiş olacağız. Tüm şiir ve türkü dostlarını programımıza bekliyoruz”diye konuştu.

30 Haziran 2018 Murat BOZ
Yorum yapın