OŞYAD Yönetiminden Vali Coşkun’a Ziyaret

OŞYAD, 5. olağan genel kurul toplantısının ardından yeni Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Vali Ömer Faruk Coşkun’a ziyaret gerçekleştirdi.

Valilik makamında OŞYAD Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleri ile görüşen Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, kentte böylesine bir STK’nın olması ile birlikte çeşitli etkinlikleri ile Osmaniye’nin tanıtılmasına katkıda bulunmasından dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.

Vali Coşkun’u  makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dileyen ve OŞYAD’ın etkinlikleri hakkında bilgi veren Başkan Mustafa Bardak, yönetim kurulu üyeleri tanıttı.

OŞYAD  Başkan yardımcısı İzzettin Kanat, Genel Sekreteri Hatice Bahar, Muhasip İbrahim Karacülle, Basın Süzcüsü Aynur Boz, Halkla ilişkiler sorumlusu Mahmut Eynallı ve Sosyal işler sorumlu görevlisi Ahmet İpek Vali Coşkun ile yönetim kurulundaki görevlerini belirterek kendilerini tanıttılar.

Osmaniye Ozanlar Şairler ve Yazarlar Derneği yönetim kurulu üyeleri ile görüşerek sohbet eden Vali Coşkun, dernek yönetimi ile üyelerinin çalışmalarından dolayı kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Vali Coşkun’a OŞYAD’ın kuruluşundan bu yana etkinliklerini  Başkan Mustafa Bardak anlattı.

Derneğin kuruluşundan bu yana yayınlanan ve 36. sayıya gelen Şelale dergininin sayıları Vali Coşkun’a verildi. Uluslar arası düzenlenmekte olan “21. Ekmek ödüllü şiir yarışması” ödül töreni etkinliğinin davetiyesi verilerek Vali Coşkun programa erken tarihte davet edildi.

OŞYAD Başkan yardımcısı İzzettin Kanat’ın yazmış olduğu şiirini okuduktan sonra Vali Coşkun’a verdi.

Osmaniye’de kültür ve sanatın gelişmesi için uğraş veren OŞYAD’a gerektiğince destek vermeye hazır olduklarını söyleyen Vali Coşkun, OŞYAD üyelerini uğurlarken; “Osmaniye’mizin kültür, sanat, tarih, gelenek ve göreneklerimizin yaşatılması açısından yaptığınız çalışmalarda yanınızda olmaya gayret edeceğiz”şeklinde  konuştu.

9 Mart 2018 Murat BOZ
Yorum yapın