OŞYAD’tan “Bir Kitap, Bir Umuttur Projesi”

 

 

Osmaniye Ozanlar, Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD), Afyonkarahisar’ın köylerindeki ilkokul öğrencilerine ‘karne hediyesi’ olarak kitap hediye etmesinin ardından, Van ili Erciş ilçesindeki okullara da kitap ve dergi gönderdi.

 

OŞYAD tarafından hazırlanan kitap ve Şelale dergisinin sayılarından oluşan bir koli hazırlanarak PTT kargo ile Van ili Erciş ilçesine gönderildi.

 

OŞYAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bardak; “ Derneğimiz üyelerinin kitapları ile dernek yayınlarımız arasında yer alan Şelale dergisi ile birlikte hazırlamış olduğumuz bir koliyi Osmaniye PTT kargo ile Van ili Erciş ilçesi Atatürk Ortaokulu kütüphanesine ulaştırılması için gönderdik. Derneğimiz üyelerinden Ramazan Eren’in katkıda bulunduğu “Bir kitap, bur umuttur projesi” kapsamında, kitap sever insanlardan Serkan Geçici’nin uğraşlarına destek verdik. Van ilimizin Erciş ilçesindeki Atatürk Ortaokulu öğrencilerinin kütüphanelerine katkıda bulunmak amacı ile kitap ve diğer yayınlarımızı gönderdik. Bu etkinliğe katılan, destek veren ve öncülük edenleri kutluyor başarılar diliyoruz. Böylesi etkinlikler için OŞYAD olarak her zaman var olduğumuzun da bilinmesini istiyoruz”şeklinde  konuştu.

 

“Bir kitap, bir umuttur” projesine katılmak isteyenlerin eserlerini; Serkan Geçici Sahilkent Mah. Sahilyolu cad.3’ncü etap Erciş/Van adresine göndermelerini öneriyoruz.

22 Şubat 2018 Murat BOZ
Yorum yapın