OTB’de Yeni Yönetim Görev Dağılımı Yapıldı

 

Osmaniye Ticaret Borsası’nın (OTB) 01 ve 05 Nisan 2018 tarihlerinde tamamlanan organ seçimleri sonucunda yeni oluşan Yönetim Kurulu ve Meclis Kurulu ilk toplantılarını gerçekleştirdiler.

Osmaniye Ticaret Borsası seçimlerinin büyük ilgi ve huzur içinde tamamlandığını belirten Başkan Sait ÇENET “Bizi yeniden göreve seçerek taçlandıran üyelerimize teşekkür ediyoruz. Hazırladığımız projelerle, yeni çalışma dönemimizde de Osmaniye Ticaret Borsası’nı en üst noktaya taşıma gayretimizi sürdüreceğiz. İlimizin ve Bölgemizin ticaretteki etkinliğini arttırmak, üyelerimizin Tarım ve Gıda Sektöründe Gelişen Dünyada yer almasını sağlayacak yapının oluşması, ilimizin gelişmesi ve ilerlemesi için Sosyal ve Ekonomik Projelerde etkin rol almaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Osmaniye Ticaret Borsası kurullarında görev yapacak Meclis Kurulu ve Yönetim Kurulu isimleri şu şekilde oluşmuştur.

BORSA MECLİS BAŞKANLIK DİVANI:

Meclis Başkanı: Oktay SANCAR, Meclis Başkan Yardımcısı: Adnan SEKİN, Meclis Başkan Yardımcısı: Rüstem KALKAN, Meclis Divan Kâtibi: Adem ŞEN.

Yönetim Kurulu Üyeleri:

Yönetim Kurulu Başkanı: Sait ÇENET, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı: Selahattin POÇULU, Yönetim Kurulu Sayman Üye: Mehmet DEMİR, Yönetim Kurulu Üyeleri: Hamza BAĞRIAÇIK ve Nuh TÜRK.

MECLİS KURULU ÜYELERİ:

İsmail DEMİRBAŞ, Mustafa TOPAL, Hüseyin SİNCER, Yaşar KIRCILI ve Zuraf KORKMAZ.

>>>Murat BOZ

23 Nisan 2018 Murat BOZ
Yorum yapın