Özel Halk Otobüsleri Kooperatiflerinden Zeytin Dalı Harekâtına Tam Destek

Osmaniye Belediyesi öncülüğünde Osmaniye’de hizmet veren Özel Halk Otobüsleri Kooperatifleri ‘Zeytin Dalı Harekâtı’na destek verdi.

Özel Halk Otobüsü işletmecileri, ordumuzun ve devletimizin koşulsuz şartsız araçlarımızla birlikte emrindeyiz diyerek net bir tavır sergiledi.

Osmaniye Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Bukan, S.S. 8 No’lu Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Yakup Çelik ve yönetimi, S.S. 106 No’lu Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Selahattin Erdoğan ve yönetimi, S.S. 36 No’lu Özel Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Habil Öksüz ve yönetimi 39’uncu Mekanize Piyade Tugay Komutan Yardımcısı Topçu Albay Ahmet Serdar Gül’ü makamında ziyaret ederek ‘Zeytin Dalı Harekatı’na tam destek verdiklerini beyan ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Osmaniye Garnizon Komutanı Topçu Albay Ahmet Serdar Gül; “Halkımızın desteğini her zaman olduğu gibi bugün de arkamızda görmek gurur verici. Toplu taşıma kooperatifleri olarak toplam 195 aracınızın ordumuzun emrinde olduğunu beyan ettiğiniz için ve verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerden ve aziz milletimizden Allah razı olsun.” dedi.

Garnizon Komutanı Topçu Albay Ahmet Serdar Gül’ü ziyaret eden kooperatif başkanları konuşmalarında; “Bizler Osmaniye’de hizmet veren toplu taşıma kooperatifleri olarak toplam 195 halk otobüsünün ordumuzun ve devletimizin emrinde olduğunu size beyan etmek için ziyaret ettik. Şanlı Ordumuzun şuanda yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatında tüm terör odaklarını temizleyip sağ salim ülkemize dönmeleri için dua ediyoruz. Eğer ihtiyaç olursa tüm araçlarımızla birlikte bizlerde her türlü göreve hazırız. Allah ordumuzun ve milletimizin yardımcısı olsun.” İfadelerini kullandılar.

 

12 Şubat 2018 Murat BOZ
Yorum yapın