Özkardeş: İllerde Yatırım Ofisleri Kurulsun

 

Milletvekilleri Durmuşoğlu ve Kaya iş dünyasının taleplerini dinledi

 

TÜMSİAD Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, Cumhurbaşkanlığı bünyesinde oluşturulan Yatırım Ofisi’nin illerde de kurulmasını istedi.

 

Ak Parti Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şubesi ile ekonomi değerlendirme ve istişare toplantısı yaptı.

 

Dövizdeki düşüşün memnuniyet verici olduğunu kaydeden Murat Özkardeş, iş dünyasının en önemli beklentisinin faizlerin düşmesi olduğunu belirtti.

 

Faizlerdeki yükselmesinin iş dünyasını endişelendirdiğini ifade eden Özkardeş, ekonomik verilerdeki normalleşmenin sevindirici olduğunu söyledi.

 

TÜMSİAD Şube Başkanı Murat Özkardeş’e toplantıdan dolayı teşekkür eden Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, dile getirilen sorun ve taleplerin takipçisi olacaklarını aktardı.

 

Çok verimli geçtiğini ifade ettiği bu tür toplantıların sık sık yapılmasını arzu ettiğini belirten Milletvekili İsmail Kaya ise ülkeye ve millete hizmet edecek, istihdam sağlayacak işadamlarının yanında olacaklarını söyledi.

 

Toplantıya katılan Ak Parti İl Başkanı Hamza Tor da TÜMSİAD Şube Başkanı Murat Özkardeş ve yönetim kuruluna teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Haber Merkezi

 

3 Aralık 2018 Murat BOZ
Yorum yapın