Seçimlerde  Ak Parti’ye “Tam Destek” Sözü

ÇELİK İŞ Sendikası Osmaniye Bölge Başkanı Gündüz’den  Seçimlerde  Ak Parti’ye “Tam Destek” Sözü

Tarım Bakanı Dr. Eşref Fakıbaba İle Görüşen Çelik İş Bölge Başkanı Mehmet Gündüz’den

Seçimlerde  Ak Parti’ye “Tam Destek” Sözü

ÇELİK İŞ Sendikası Osmaniye Bölge Başkanı Mehmet GÜNDÜZ, Şanlıurfa’da görüştüğü Tarım Bakanı Dr. Eşref Fakıbaba’ya bu seçimde akrabaları ve dostları ile 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan genel seçimlerde Ak parti’ye tam destek sözü verdiklerini söyledi.

Şanlıurfa’daki akrabaları ve dostları ile Tarım Bakanı Dr. Eşref Fakıbaba’yı Şanlıurfa Çamlık Düğün Salonunda buluşturan ÇELİK İŞ Sendikası Osmaniye Bölge Başkanı Mehmet GÜNDÜZ, bakana bu seçimde TAM DESTEK sözü verdi. Bu destekten dolayı memnuniyetini ifade eden Bakan Fakıbaba, Çelik İş Başkanı Mehmet Gündüz’e teşekkür etti.

BAKAN FAKIBABA OSMANİYE’YE GELECEK

Bakan Fakıbaba’nın yakın ilgisinden çok memnun olduğunu belirten  ve kendisine teşekkür eden ÇELİK İŞ Sendikası Osmaniye Bölge Başkanı Mehmet GÜNDÜZ, bakanı Osmaniye’ye davet etti.

Davetten dolayı memnuniyetini belirten Bakan Fakıbaba, Ak parti Osmaniye milletvekili Mücahit Durmuşoğlu’nun çalışmalarını takdir ettiği yakın bir dostu olduğunu ifade ederek, “Ayrıca Osmaniye’nin sıcak kanlı insanlarını da çok seviyorum. Bu vesile ile kısmet olursa en kısa süre içinde Osmaniye’ye gelerek hemşerilerimizle ve çiftçi kardeşlerimle hasret gidereceğim” dedi.>>>

Haber Merkezi

7 Haziran 2018 Murat BOZ
Yorum yapın