Şehitlere ahde vefa

Şehitlere ahde vefa

Osmaniye Valisi  Ömer Faruk Coşkun ve protokol mensupları, Ramazan Bayramı arifesinde şehitlikleri ziyaret ederek, şehitlerimizin kabirlerine karanfil bıraktılar.

Şehitlik ziyaretinde Vali Coşkun’un yanı sıra Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Osmaniye eski Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Mustafa Aslan, Belediye Başkanı Kadir Kara,  Baro Başkanı İbrahim Halil Yavuzdoğan, Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, gazilerimiz ve şehitlerimizin yakınları bulundu.

Şehitlerimizin kabirlerinin ziyaret edilmesinin öncesinde Alibeyli Camii Müezzini Bilal Akbulut tarafından Kuran-ı Kerim okundu. Daha sonra İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu şehitlerimiz için dua etti. Okunan duanın ardından, Vali Ömer Faruk Coşkun ve protokol mensupları, şehitlerimizin kabirlerini ziyaret ederek, karanfil bıraktılar. Ziyaret sırasında şehit yakınları ile bir süre sohbet ederek bayramlarını kutlayan Vali Ömer Faruk Coşkun, şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabırlar diledi.

7 Haziran 2019 Murat BOZ
Yorum yapın