Şehitlerimizin Aileleri ve Gazilerimiz Onuruna İftar Yemeği Düzenlendi

Osmaniye Valiliği himayesinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından, şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz ile aileleri onuruna iftar yemeği düzenlendi.

Gala Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa Vali Ömer Faruk Coşkun ve eşi, Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy, Garnizon Komutanı Topçu Albay Ahmet Serdar Gül, Belediye Başkan Vekili Abdullah Bukan, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz ile aileleri katıldı.

Vali Ömer Faruk Coşkun, iftar yemeği öncesi tek tek masaları dolaşarak şehitlerimizin yakınları, gazilerimiz ve aileleri ile bir süre sohbet etti.

İftar programı, Bestami Aksu Kuran Kursu Müdürü Hasan Akın tarafından okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Yapılan duanın ardından ezanın okunması ile birlikte oruçlar açıldı.

Program, Osmaniye İl Müftülüğü Merkez Vaizi Ebubekir Oğuz tarafından şehitlerimiz için dua okumasıyla sona erdi.

29 Mayıs 2018 Murat BOZ
Yorum yapın