Semerkand Vakfından“Hayra Davet” Şenliği

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyetini ağırlayan Semerkand Vakfı Osmaniye Şubesi Başkanı  Oğuzhan Baykal  “Hayra davet” şenlikleri kapsamında kermes açılışı ve ücretsiz halk konserler düzenleyeceklerini söyledi.

Semerkand Vakfı Osmaniye İl Başkanı Oğuzhan Baykal, etkinliklerine tüm Osmaniyelileri davet ederken  yaptığı açıklamada; “28 Nisan Cumartesi günü saat:11.00’da Ek sanayi sitesi civarı kapalı semt pazarı’nda açılışını yapacağımız kermes kapsamında ücretsiz halk konserleri de düzenleyeceğiz. Her gün saat:10.00 ile 23.00 arasında;  halkımıza açık olan kermesimiz içerisinde Evinizin ihtiyaçlarını çok uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz bu etkinlikte Market, Manav, Mobilya, Ayakkabı, Konfeksiyon, Ev tekstili, Hediyelik eşya, Çeyizlik Ürünler, Züccaciye Reyonları, Kebap, Döner, Tantuni Sulu yemek, Tatlı ve Pasta Çeşitleri, Dondurma Reyonları, Çocuk Oyun Alanları ve bayanlara özel alışveriş mekanları yer alacaktır. Ayrıca her gün akşam:20.00 ile 22.00 saatleri arasında; Dursun Erzincanlı, Murat Belet, Bayram Büyükoruç, Mikail Şimşek, Kum sanatçısı ve Mehteran takımı gösterileri ile bölgesel sanatçılarımızın da yer alacağı ücretsiz halk konserleri gerçekleştireceğiz. 2.000 M2 kapalı alanda hizmet verecek olan Hayra davet şenliği sosyal ve kültürel etkinliklerimizle Osmaniye’mize değer ve renk katacaktır. Tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Cihangir   Semerkand Vakfı’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade ederek “Bu etkinlik kapsamında ihtiyaç sahibi birkaç aileye katkı sağlanırsa bizi mutlu eder. Bizler Cemiyet olarak etkinliğin sonuna kadar arkasındayız” dedi.

24 Nisan 2018 Murat BOZ
Yorum yapın