Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Yeni Hizmet Binasına Kavuştu

Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yeni hizmet binasına taşınındı.

Osmaniye halkına en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olduğunu ifade eden Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun, “Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezimiz Yeni Hizmet Binamızda vatandaşlarımıza en güzel hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacaktır. Hizmet Binamızın yapımı KDV dahil 8.147.000tl ye   mal olmuştur. Hizmet Binamız Fakıuşağı Mahallesi Alper Akınoğlu Caddesi no:4 Osmaniye/ Merkez adresinde hizmet verecektir.

Dış Görünümü Osmaniyemizin eski konakları örnek alınarak Projelendirdiğimiz  Binamızın  içinde ise modern mimari özellikleri kendisini göstermektedir.  Bakanlığımızın hizmet verdiği Şehit Ve Gazi Yakınlarımıza, Yaşlılarımıza, Engellilerimize, Kadınlarımıza, Çocuklarımıza ve Tüm Ailelerimize Hizmet modellerini en güzel şekilde vatandaşlarımıza sunacağımız bodrum, zemin artı üç kattan oluşan hizmet binamızda; 100 kişilik Konferans Salonumuz, toplantı salonlarımız, komisyon odalarımız, çocuk etkinlik odası, oyunla terapi odası, kütüphane, Aile İhtiyaç odaları, Yemekhane ver her birimimize ait özel bölümler yanında binamızın bahçesinde çocuklarımız için oyun alanı, vatandaşlarımız için de kameriyeler yer almaktadır.

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezi yeni Hizmet Binamızın Osmaniyemize Kazandırılmasında Büyük Destekleri nedeniyle Başta Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk Hanımefendiye, Milletvekilimiz Mücahit Durmuşoğlu Bey ve Milletvekilimiz İsmail Kaya Beylere, Sayın Valimiz Ömer Faruk Coşkun Bey’e, Özel İdare  Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese çok Teşekkür ediyoruz.

İl Müdürlüğümüz yeni hizmet binamızın ilimize hayırlı olmasını temenni ederken bütün personelimiz ile vatandaşlarımıza en güzel hizmetleri sunmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

11 Şubat 2019 Murat BOZ
Yorum yapın