Vali Coşkun, Hasanbeyli’de Köy Muhtarları İle Bir Araya Geldi

 

Vali Ömer Faruk Coşkun, Hasanbeyli’de Köy Muhtarları İle Bir Araya Geldi. İlçe Ziyaretinin İlk Bölümünde, Hasanbeyli Kaymakamlığı’nı Ziyaret Eden Vali Coşkun, Bir Süre Önce Görevine Başlayan Kaymakam Cuma Kılınç’a Başarılar Diledi. Ziyaret Sırasında Kaymakam Kılınç, Vali Coşkun’a İlçenin Genel Durumu Hakkında Bilgi Verdi.

 

Vali Coşkun Daha Sonra Köy Muhtarları İle Bir Araya Geldi. Kaymakamlık Toplantı Salonunda Düzenlenen Toplantıya Vali Coşkun’un Yanı Sıra Hasanbeyli Kaymakamı Cuma Kılınç, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Hasanbeyli Belediye Başkanı Alpaslan Koca Ve İl Genel Meclisi Üyeleri Katıldı.

 

Vali Coşkun, Köylerimizin Talep Ve Sorunlarını Köy Muhtarlarından Dinlemek Ve Çözüm Aramak Amacıyla Toplantının Düzenlendiğini İfade Ederek Sözü Köy Muhtarlarına Verdi.

 

Köylerin İhtiyaç, Sorun Ve Taleplerinin Muhtarlar Tarafından Dile Getirildiği Toplantının Sonunda Konuşan Vali Coşkun, Taleplerin Değerlendirildiğini, İmkânlar Elverdiği Ölçüde İhtiyaçların Karşılanması, Sorunların Çözülmesi İçin Tüm Kurumlar İle Birlikte Çalışıldığını Kaydetti. Önceliğin Acil Sorunlar Ve İhtiyaçlara Verildiğini Belirten Vali Coşkun, Hizmetlerin Yapılmasında Birlik Ve Beraberlik İçinde Olmanın Ve Elbirliği İle Hareket Etmenin Önemini Vurguladı.

 

Sözlerinin Devamında, Özellikle Su Kullanımı Konusunun Altını Çizen Vali Ömer Faruk Coşkun, “Su Kaynağını Zenginleştirmek, İlave Kaynaklar Getirmek Su Konusundaki Sorunun Çözülmesi İçin Tek Başına Yeterli Değil. Özellikle Suyun İyi İdare Edilmesi Lazım Ki Etkili, Verimli Bir Şekilde Suyu Kullanabilelim. Bu Konuda Özel Bir Hassasiyet Göstermelerini Muhtarlarımızdan Rica Ediyorum” Diye Konuştu.

 

Ziyaretinin Devamında, Hasanbeyli Emniyet Amirliği Hizmet Binası Ve Hasanbeyli Çok Programlı Anadolu Lisesi İnşaatlarında İncelemelerde Bulunarak Bilgi Alan Vali Ömer Faruk Coşkun, Programının Sona Ermesinin Ardından İlçeden Ayrıldı.

 

 

29 Aralık 2017 Murat BOZ
Yorum yapın