Vali Coşkun Öğrencilerle Bir Araya Geldi

2017-2018 eğitim-öğretim yılının ikinci yarısı  başladı. Öğrencilerin ders başı yaptığı ilk gün Vali Ömer Faruk Coşkun, Mithatpaşa İlkokulu ve Merkez İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek, öğrencilere bir araya gelirken  ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik ve Şube Müdürleri de yer aldı.

Ziyareti sırasında, okul müdürlerinden okulun fiziki durumu, öğrenci ve öğretmen sayısı, güvenlik, ihtiyaç ve sorunlar konusunda bilgi alan Vali Coşkun daha sonra sınıfları ziyaret etti. Öğrencilere başarılı bir yıl temenni eden Vali Ömer Faruk Coşkun, “Öğrencilerimizin tatilde dinlenmiş ve eğitim öğretim yılının ikinci yarısına daha zinde başlamış olduklarını umut ediyorum. Evlatlarımıza başarılı ve huzurlu bir eğitim öğretim yılı diliyorum” diye konuştu.

Ziyareti sırasında öğretmenlerle de bir araya gelerek bir süre sohbet eden Vali Ömer Faruk Coşkun’a Merkez İmam Hatip Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Nilgün Kaya tarafından yapılan tablo hediye edildi.

Öğretmen ve okul idarecilerine de başarılı bir yıl temennisinde bulunan Vali Coşkun, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğini şekillendiren eğitim süreci, sadece bireylerin değil toplumun geleceği için de büyük bir önem taşıyor. Öğretmenlerimizin bu bilinçle,  fedakârca ve gayretle çalıştıklarına inanıyorum. Tüm öğretmenlerimize çabalarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Vali Coşkun, 2017-2018 eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisi ile ziyaretlerine son verdi.

7 Şubat 2018 Murat BOZ
Yorum yapın