Vali Coşkun “Şehitlerimizin Ailelerinin Her Zaman Yanındayız”

Vali Ömer Faruk Coşkun, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi, Osmaniye Şehit Polis Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma Derneği ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Osmaniye Şubesi’ni ziyaret etti.

Vali Coşkun ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamalarda, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıldönümü münasebetiyle şehitlerimizi bir kez daha andığımızı ifade ederek, “Bu vesile ile derneklerimizi bir kez daha ziyaret etmek, şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz ile görüşmek istedik. Biz şehitlerimizin ailelerinin her zaman yanındayız. Onların aileleri bizlere emanettir, kapımız ve gönlümüz onlara her zaman açıktır. Ailelerimizin bir sorunu olduğunda çözmek için çaba gösteririz, çözemeyeceğimiz hususları da ilgili makamlara aktarırız ama sorunların çözümü, taleplerin karşılanması için her zaman tüm gayretimizi gösterdiğimizi bilmenizi isterim. Bu vesile ile tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin ailelerine de sabırlar diliyorum” dedi. Gazilerimize minnet ve şükran borçlu olduğumuzu ifade eden Vali Coşkun, “Şehitlerimizin ve gazilerimizin haklarını asla ödeyemeyiz. Hepimiz onlara minnet borçluyuz. Vefat etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet, hayatta olan gazilerimize sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Vali Coşkun, ziyaretleri sırasında Dernek Başkanları ve üyeleri bir süre sohbet etti. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı Durmuş Öksüz, Osmaniye Şehit Polis Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Mahmut Kaplan ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı Ali Kurt Vali Coşkun’a ziyareti nedeniyle tüm üyeleri adına teşekkür ettiler.

22 Mart 2018 Murat BOZ
Yorum yapın