Vali Coşkun’a Polis Haftası Ziyareti

Vali Ömer Faruk Coşkun, Polis Haftası dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, İl Emniyet Müdür Yardımcısı İlker Bozkurt, Şube Müdürü Erhan Demirtaş, Komiser Ebru Durukan ve polis memurlarını makamında kabul etti.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. yıldönümünü kutlayan Vali Ömer Faruk Coşkun emniyet mensuplarımızın mesai mefhumu gözetmeksizin, gecesini gündüzüne katarak ülkemizin huzuru için özveri ile çalıştıklarını ifade ederek, “Polis Teşkilatımızın Kuruluşunun 174. yılında; İlimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasındaki üstün gayret ve başarılarından dolayı her kademedeki bütün amir ve memurlarımızı kutluyor; şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, görevi başındaki emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarı ve aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu bir yaşam geçirmelerini diliyorum.” dedi.

Ziyaret sırasında İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, İl Emniyet Teşkilatı olarak, vatandaşlara en iyi hizmeti vermek için gayret ettiklerini belirterek, desteğinden dolayı Vali Coşkun’a teşekkür etti.

 

11 Nisan 2019 Murat BOZ
Yorum yapın