Vali Coşkun’dan Bayan Yaşlı Yaşam Evi’ne Ziyaret

Kadirli Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret eden Vali Ömer Faruk Coşkun beraberinde İlçe Kaymakamı Tamer Orhan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ile birlikte ziyaretini gerçekleştiren Vali Coşkun, ilk olarak Merkezin bahçesinde Merkez sakinlerinin folklor gösterisini izledi.

Folklor Ekibi üyelerini gösterilerinden dolayı tebrik eden Vali Coşkun daha sonra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hamit Coşkun’dan Kadirli Engelsiz Yaşam Merkezi’nde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaretinin devamında Kadirli Engelsiz Yaşam Merkezi sakinlerini ziyaret eden Vali Ömer Faruk Coşkun, Merkezin sakinleri ile tek tek ilgilenerek bir süre sohbet etti. Ziyareti sırasında Merkez sakinlerinden biri tarafından verilen mini bir bağlama konseri ile başka bir Merkez sakininin kendi yazmış olduğu öyküsünü dinleyen Vali Coşkun, Engelsiz Yaşam Merkezi’ndeki resim ve el sanatı atölyelerinde de incelemelerde bulundu.

Vali Coşkun, daha sonra Bayan Yaşlı Yaşam Evi’ni ziyaret ederek, orada kalan büyüklerimizle bir süre sohbet etti. Büyüklerimize sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileyen Vali Coşkun, “Bugün sizleri ziyaret etmek ve hatırınızı sormak istedik. Siz büyüklerimizin her zaman başımızın üzerinde yeri var. Bir derdiniz, ihtiyacınız olursa her zaman yanınızda olacağız. Allah sizlere hayırlı uzun ömürler versin” dedi.

Bayan Yaşlı Yaşam Evi’ndeki yaşamlarından memnuniyetlerini dile getiren büyüklerimiz ise Vali Coşkun’a ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler.   Aynur BOZ

2 Şubat 2018 Murat BOZ
Yorum yapın