Yılın En İyi Belediyesi Osmaniye Belediyesi Seçildi

Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı’nca düzenlenen “4. Türk Dünyası Hizmet Ödülleri” töreni İstanbul Esenlerde bulunan Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezinde yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı  Devlet Bahçeli üç alanda ödüle layık bulunurken, Yılın En İyi Belediyesi Osmaniye Belediyesi seçildi. İnternet sitesi üzerinden yapılan oylama sonucu belirlenen En İyi Belediye Ödülü’nü belediye Kadir Kara ödülü MHP MYK üyesi Elif Gonca Akdeniz’in elinden aldı.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara ödül töreninde yaptığı konuşmada; “Kendi gibi, adı da çok büyük olan Türk Dünyası Hizmet Ödülü’nü ekibime ve şahsıma layık gören İstanbul Ülkü Ocakları İl Başkanımız ve  nezdinde tüm teşkilatına teşekkür ederim. Değerli dava arkadaşlarım, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel Başkanı, Türkmen beyimiz büyük devlet adamı Sayın Devlet Bahçeli Bey’in memleketi Osmaniye’den sizlere selam getirdim. Geçmişten bugüne üyesi olduğum bu davanın bir neferi olarak, 1970’lerde sabahlara kadar Ülkü Ocakları önünde nöbet tutma görevlerini de yerine getirmiş bir dava arkadaşınız olarak bu ödüle sizler tarafından layık görülmenin de onurunu yaşıyorum. Ülke olarak zor günlerden geçtiğimiz bu dar zamanlarda, Sayın Genel Başkanımızın Türkiye’nin geleceği için gösterdiği kararlılık, azim ve fedakârlığın sonuna kadar arkasında olduğumuzu da bir kez daha ifade ediyorum” İfadelerini kullandı. Murat BOZ

 

14 Şubat 2018 Murat BOZ
Yorum yapın