Zaimoğlu: “Görevimizi En İyi Şekilde Yapmanın Gayretinde Olacağız”

Ak Parti Osmaniye Merkez İlçe 6.’ıncı Olağan Kongresinde başkanlığa seçilenHanifi Zaimoğlu, görevini en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olacağınısöyledi.

Zaimoğlu, kendisine merkez ilçe başkanlığı görevini layıkgören herkese teşekkür etti.

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un kongreyi onurlandırmasınınmemnuniyet verici olduğunu belirten Zaimoğlu, “Kongremizi şereflendiren sayınbakanımıza, Milletvekillerimize, bütün parti mensuplarımıza teşekkür ediyorum”dedi.

Zaimoğlu, tek liste halinde gidilen kongrede 280 delegenin oyunu alarakbaşkanlığa seçildiğini anımsattı.

Sorumluluk bilinci içerisinde yönetim kurulu üyeleri ile kentte hizmet etmeninmücadelesini vereceklerini anlatan Zaimoğlu, şöyle devam etti:“AK Parti’de siyaset yapmanın onurunu ve gururunu yaşıyorum.Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde,Başbakanımız Binali Yıldırım’ın ve bakanlarımız, saygıdeğer milletvekillerimizindestekleriyle, yönetim kurulu üyelerimiz ve partimize gönül vermiş kardeşlerimizlegüzel hizmetlerde bulunmak için çaba göstereceğiz. Kongremize katılan herkeseteşekkür ediyorum. İşimiz kolay değil fakat arkadaşlarımızla zorlu yolda başarılıolacağımıza inanıyorum. Bu görevi benden önce yapmış olan başkanlarımıza dateşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.Mehmet ÇARDAK

6 Ekim 2017 Murat BOZ
Yorum yapın