Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Duygusal anlamda sıkışık bir gün geçirebilirsiniz. Duygusal iniş çıkışlara karşı hazırlıklı olmalı ve bu konuda ailenizden destek istemelisiniz. Bugün uykusuzluk baş gösterebilir. Bir şeyleri kafaya çok takmamaya çalışın. Kahveyi ve bağımlılık yaratan şeyleri azaltmak yararınıza olacaktır.
Boğa
İlişkinizle ilgili önemli bir karar eşliğinde olabilir ve kararınızı doğruluğunu sorgulamak için yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili oldukça güzel gelişmeler olabilir ve gerekli yükselmeleri yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili aktivitelerde pasif olmak isteyerek zamanı kendinizle geçirmek sizi güçlendirecektir.
İkizler
Ortaklarınızla ilgili güven konusunda problemler yaşıyor ve yaptıkları her hareketin doğruluğunu sorguluyor olabilirsiniz. Güven konusunda oldukça hassas olmanız sizi biraz takıntılı yapabilir. Sezgileriniz doğrultusunda sorgulamalarınız bir sonuç verebilir. Sakin kalarak olaylara bakışınızı yansıtmalı ve gereken cevabı vermelisiniz.
Yengeç
Miras konuları ile ilgili gündemler canınız oldukça sıkıyor olabilir. Aile bağları zedelenmesin diye gösterdiğiniz çaba sizi ekstra yoruyor olabilir. Mirastan pay hakkı almak isteyen insanlarla eşit haklara sahip olduğunuzu unutmamalısınız. Bu tür olaylarda tek başınıza karar almaktan kaçınmalısınız. Pire için yorgan yakarsanız siz zararlı çıkabilirsiniz. Kontrollü olun.
Aslan
Finansal konularınızda oldukça hassas davranışlar sergiliyor olabilirsiniz. Hayatınızı yaşam koşullarınızdan ödün vermeden dengede tutmaya çalışmalısınız. Aşk ilişkileri konusunda da dengede olmaya çalışarak hayatınızı biraz sakinleştirmelisiniz. Bunları yaparken partnerinizin ne hissettiğine ve ne düşündüğüne de önem vermelisiniz.
Başak
Güne terfi haberiyle başlayabilirsiniz. Başarılarınızın meyvesini nihayet topluyorsunuz, bütün gözleri üzerinizde hissedebilirsiniz. Bu zamanlar hem hayatınızda hem kariyer hayatınızda hem de aşk işlerinizde her şeyin miladı olabilir, yönünüzü iyi belirleyin.
Terazi
Özgür ruhunuz kabına sığmayabilir ve kendinizi sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Bu aralar biraz yürüyüş yapmak biraz hobilerinizle veya sevdiğiniz şeylerle ilgilenmek size terapi gibi gelebilir. Kendinizi dinleyin. Aşk hayatınız da beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz hazırlıklı olun.
Akrep
İş hayatınızda gergin tavırlar içinde olabileceğiniz bir gün. Hataları affetmeyip ufak şeyleri bile büyütüp eleştiriyor olabilirsiniz. Öncelikle sakinleşmeyi denemeli ondan sonra konuşmalısınız. Unutmayın ekip arkadaşlarınızla ne kadar iyi olursanız onlarda o ölçüde sizinle iyi olacaklardır. Kalp kırmak yerine yapıcı olmak için uğraşın.
Yay
Yeni bir ortaklık konusunda karar aşamasına gelebilirsiniz. Sizin için farklı bir deneyim olsa da planlarınızı hayata geçirmek adına güzel gelişmeleri kucaklayabilirsiniz. Eğitim konularıyla ilgili yoğun gündemleriniz olabilir ve bu konuda ailenizden gerekli desteği alabilirsiniz.
Oğlak
Ailenizle yapacağınız konuşma da restleşmeler olabilir. Bazı konularda fazla fevri olmanız sizi zor bir duruma sokabilir. Agresifliğinizi biraz dizginlemelisiniz. Her ne olursa olsun ailenizin yanında olmasının verdiği rahatlık sizi fevrileştirse de yine de kaybetme korkusunu hissederek kırdığınız kalpleri onarmayı bilmelisiniz.
Kova
Yeni bir projeye başlamak için harika bir gün. Evlilik hayatınızda istemediğiniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Partnerinizle aşamadığınız sorunlar varsa bu konuda bir uzmandan gerekli desteği alabilir ve sorunları çözümleyebilirsiniz. Arkadaş çevreniz ile ego yarışı içerisine girmeyin böyle bir şeye ihtiyacınız yok, ilerlemenizi durdurmayın.
Balık
Öfkeniz sizi hata yapmaya açık hale getirebilir. Öfkenizi kontrol altına almayı öğrenmeli ve çevrenizdekilere karşı daha sakin yaklaşmalısınız. Ebeveynlerinizle yaşadığınız sıkıntılar tatlıya bağlanabilir, gönül almakta gecikmeden harekete geçmelisiniz. İlişkilerinizde şans sizin yanınızda beklediğiniz aşk kapınızı çalabilir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.