Reklam için 0532 496 75 66
Haber Detayı
18 Temmuz 2020 - Cumartesi 14:00 Bu haber 1364 kez okundu
 
ALBAK, Osmaniye LGS yıldızlarıyla buluştu.
Öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Müdürü Aydın ALBAK, ''Sizler ailelerinizin, bizlerin ve tüm Osmaniye'nin gurur kaynağısınız.
- Haberi
ALBAK, Osmaniye LGS yıldızlarıyla buluştu.

ALBAK, Osmaniye LGS yıldızlarıyla buluştu.

 

         İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ALBAK,  20 Haziran 2020 tarihinde yapılan Liselere Geçiş Sınavında 42 farklı ilden, 500 tam puanla, 181 öğrenciden biri olmayı başaran öğrencilerilerden, Merkez Atatürk Ortaokulu öğrencisi Ceylin Serter, Merkez Özel Doğa Ortaokulu öğrencisi Efe Çakır, Düziçi İrfanlı Ortaokulu öğrencisi Irmak Nur Çimen, Kadirli Özel Biltepe Ortaokulu öğrencisi Muhammet İlbay Traş ve aileleriyle bir araya geldi.
Öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Müdürü  Aydın ALBAK, ''Sizler ailelerinizin, bizlerin ve tüm Osmaniye'nin  gurur kaynağısınız. Liselere Giriş Sınavında elde ettiğiniz bu başarı bir başlangıçtır, bundan sonraki eğitim hayatınızda eminim ki başarılarınız devam edecektir. Osmaniye'mizin ve Ülkemizin sizler gibi fark yaratan gençlere ihtiyacı var. Nereye giderseniz gidin, hangi mesleği seçerseniz seçin Osmaniye'yi unutmayın. Elde ettiğiniz bu başarıda en az sizler kadar ailelerinizin ve öğretmenlerinizin de emekleri var. Bu sebeple size verdikleri desteklerden dolayı önce onlara teşekkür ediyorum. Sizleri de göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı kutluyorum. Yolunuz, bahtınız açık olsun.'' dedi. Hasan Tolga Balcılar

Kaynak: Editör: Gökhan Soylu
Etiketler: ALBAK,, Osmaniye, LGS, yıldızlarıyla, buluştu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı