Reklam için 0532 496 75 66
Haber Detayı
19 Temmuz 2020 - Pazar 09:24 Bu haber 1061 kez okundu
 
Albay Sancaktar’dan Şehit Aileleri ve Gazilere Veda Ziyareti
Dernek Başkanı Durmuş Öksüz veda ziyaretinde Albay Sancaktar’a derneğine gösterdiği yakın ilgi ve verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.
- Haberi
Albay Sancaktar’dan Şehit Aileleri ve Gazilere Veda Ziyareti

Albay Sancaktar’dan Şehit Aileleri ve Gazilere Veda Ziyareti
Albay Sancaktar ve Albay Demirel’den Şehit Aileleri ve Gazilere Ziyaret

Ankara’ya tayini çıkan 39'uncu Mekanize Piyade Tugay Komutan Yardımcısı ve Osmaniye Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, veda ziyaretleri kapsamında Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi’ni ziyaret etti. Ankara Genelkurmay Denetleme Değerlendirme Başkanlığı’na Denetleme Üyesi olarak atanan Albay Sancaktar, ziyaretini yerine yeni atanan Garnizon Komutanı Topçu Albay Hakan Yener Demirel ile birlikte gerçekleştirdi.
Dernek Başkanı Durmuş Öksüz veda ziyaretinde Albay Sancaktar’a derneğine gösterdiği yakın ilgi ve verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Yeni gelen Garnizon Komutanı Albay Demirel’e ‘Hoş geldiniz’ diyen başkan Öksüz, her iki komutana da yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi. Dernek Başkanı Öksüz daha sonra yeni garnizon komutanına dernek ile ilgili bilgiler verdi ve Osmaniye’nin şehit ve gazilerini tanıttı.
Başkan Öksüz ve dernek üyeleri ile bir süre sohbet eden Albay Emin Yılmaz Sancaktar, dernek özel defterine şunları yazdı: “39. Mekanize Piyade Tugay Komutan Yardımcılığı ve Osmaniye Garnizon Komutanlığı görevimi devretmeden önce son ziyaretimi Şehit ve Gazi ailelerimize ve derneğimize gerçekleştiriyorum. Tıpkı iki sene önce ilk ziyaretimi sizlere yaptığım gibi. Kahraman silah arkadaşlarımızın siz değerli aileleri ile gerçekten büyük bir aile olduğumuzu her zaman hissettim. Görev sürem boyunca birlikte olmaya ve sizlerle vakit geçirmeye doyamadım. Şehitler diyarı olan Yiğit Osmaniye'nin Yiğit evlatlarının anne ve babalarının ellerinden bir kez daha hürmetle öpüyorum. Değerli eş, çocuk ve kardeşleri ile gazilerimizin gözlerinden öpüyorum. Kıymetli Başkan Durmuş Öksüz’e her zaman müteşekkirim. Yeni görev yerim olan Ankara'da bir kardeşiniz olarak her zaman bir kapınızın olduğunu unutmayın. Bu vesile ile tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum. Allah'a emanet olun.”
Albay Emin Yılmaz Sancaktar daha sonra dernek üyeleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve onlara veda etti.

Kaynak: Editör: Gökhan Soylu
Etiketler: Albay, Sancaktar’dan, Şehit, Aileleri, ve, Gazilere, Veda, Ziyareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı