Reklam için 0532 496 75 66
Haber Detayı
20 Şubat 2021 - Cumartesi 16:52 Bu haber 484 kez okundu
 
BİRLİKTE YAŞADIĞIMIZ KENTİMİZİ, BİRLİKTE TEMİZLİYORUZ
OSMANİYE Haberi
BİRLİKTE YAŞADIĞIMIZ KENTİMİZİ, BİRLİKTE TEMİZLİYORUZ

BİRLİKTE YAŞADIĞIMIZ KENTİMİZİ, BİRLİKTE TEMİZLİYORUZ

 

 

Osmaniye Belediyesi, kent genelinde temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Geçtiğimiz günlerde bünyesine kattığı son teknoloji ile donatılmış temizlik araçları ve ekipmanları ile şehir genelinde temizlik çalışmalarına devam ediyor. Belediye ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günlerde dâhil olmak üzere haftanın yedi günü temizlik çalışmalarını icra ediyor.

36 mahallenin tamamında mahalle muhtarlarının da desteğiyle boş arazilere atılan çöp ve molozlar iş makineleriyle temizlenirken mobil ekiplerce de şehir genelinde kaldırım, cadde, sokak, meydan ve parklar temizleniyor.

Temizlik çalışmaları ile ilgili konuşan Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Daha temiz bir Osmaniye için belediyemiz bünyesine kazandırdığımız son teknoloji ekipmanlar ve Temizlik İşleri Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan ekiplerimizce kentimizin tüm alanlarında temizlik çalışmalarına devam ediyoruz. Değerli mahalle muhtarlarımızın da katkılarıyla yürüttüğümüz çalışmalarımız 36 mahallemizin tamamında hız kesmeden devam edecek. Ayrıca toplum sağlığını tehdit edecek olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çöp konteynırlarını düzenli olarak ilaçlıyoruz.

Sağlık her şeyden önemli. Bizler, vatandaşlarımızın sağlığı için ve daha temiz bir Osmaniye için tüm imkanlarımızla sahadayız. Değerli hemşerilerimizin verdikleri desteklerle birlikte yaşadığımız kentimizi birlikte temizliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: Gökhan Soylu
Etiketler: BİRLİKTE, YAŞADIĞIMIZ, KENTİMİZİ,, BİRLİKTE, TEMİZLİYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-170111180-1