Reklam için 0532 496 75 66
Haber Detayı
27 Mart 2017 - Pazartesi 08:47 Bu haber 18 kez okundu
 
ÇARŞI POLİS MERKEZİ YANINDA BULUNAN TAHSİLAT BÜROSU, TADİLAT NEDENİYLE ATATÜRK CADDESİ , ESKİ SÜMERBANK YERİNDE HİZMETE GİRDİ.
SON DAKİKA Haberi
ÇARŞI POLİS MERKEZİ YANINDA BULUNAN TAHSİLAT BÜROSU, TADİLAT NEDENİYLE ATATÜRK CADDESİ , ESKİ SÜMERBANK YERİNDE HİZMETE GİRDİ.

Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezi’nin tadilatta olması dolayısıyla çalışmalarına ara veren tahsilat bürosu Atatürk Caddesi, Eski Sümerbank yerinde hizmete girdi. Tahsilat bürosunuz ziyaret ederek çalışmaları yerinde denetleyen Osmaniye Belediye Başkanı Kadir KARA: “ Osmaniye Belediyesi olarak Çarşı Polis Merkezi yanında bulunan tahsilat büromuzu,  Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezimizde yapılmakta olan tadilat nedeniyle eski Sümerbank’ın da kullandığı bu alana taşıdık. Buradaki amacımız şehrin merkezi bir noktasında vatandaşlarımızın ayağına kadar hizmeti götürebilmek, belediyeye gelmekte zorluk çekebilen veya fırsatı,  imkânı olmayan vatandaşlarımıza daha yakın mesafeden ulaşabilmektir. Her geçen gün büyüyen gelişen Osmaniyemizde biz de belediye olarak hizmetlerinin daha yaygın bir şekilde vatandaşlarımıza ulaşabilmesi amacı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Allah izin verirse burası bizim geçici olarak oluşturduğumuz tahsilat bürosu olacak.  Vatandaşlarımıza daha kolay ulaşabileceğimiz kendilerini yormadan, belediyeye gelmeden, onlarla tahsilat yapacak olan bir ekip oluşturduk.  Bu ekipte 6 aracımız bulunmaktadır. Elamanlarımız bizzat vatandaşın ayağına kadar gidecekler, belediyeye olan borçlarının tahsilatları konusunda iş ve işlemleri bu şekilde  gerçekleştirmiş olacaklar. “dedi.
Kaynak: Editör: Murat Boz
Etiketler: ÇARŞI, POLİS, MERKEZİ, YANINDA, BULUNAN, TAHSİLAT, BÜROSU,, TADİLAT, NEDENİYLE, ATATÜRK, CADDESİ, ,, ESKİ, SÜMERBANK, YERİNDE, HİZMETE, GİRDİ.,
Yorumlar
Haber Yazılımı